RĖMĖJAI / SPONSORS
INFORMACIJA / INFORMATION
Data |
2013-05-17 |
Laikas Time |
Registracija šaudykloje 2014 05 17 , 8:00 val. Registration at the shooting range 2013.05.17 ,8:00 AM |
Kvietimas | invitation2012.doc |
Organizatorius Organizers |
LPŠSF ir VšĮ "Arminedas'' PSSFL and VšĮ "Arminedas" |
Vieta Place |
Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service |
Kontaktai Contacts |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 |
Varžybų direktorius Match director |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 ( Dėl sąskaitų kreiptis į Mindaugą Grigaitį tel. +370 699 73322 |
Varžybų teisėjas Range Masterr |
Linas Karosas |
Statistikos teisėjas Stats officer |
Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Pratimų skaičius Stages |
12(training stage 05.17d.open 8h20min,close 8h-50min.) |
Šovinių kiekis Shots |
208 |
Dalyvių skaičius Main Match Competitors |
90 |
Registracijos mokestis Start fee |
150 Lt |
Grupės Squads |
Pagal registracijos duomenis By registration data |
Taisyklės, baudos Penalties |
|
Saugumo sąlygos Safety |
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės. All must wear safety glases and ear protection |
Divizionai Divisions |
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard) |
Kategorijos Categories |
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior |
Apdovanojimai Awards |
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai,taurės. All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas,cup. |
KOMANDOS / TEAMS
PRODUCTION | STANDARD | OPEN |
Team Glock LTU Cigrin |
STI Team Lithuania:
Alonas Ritvas |
|
Tanfoglio Team LTU Tomas Menkeliunas;
Mindaugas Grigaitis;
Saulius Rutkauskas;
Andrej Gromov
|
TOP Standard Giedrius Bakša Artiom Rozkov Gerutis Varanavičius Konstantin Grigorjev |
|
Atsipute Daius Jancevicius Olga Fedorentchik Dmitry Sidorkin Yuriy Chervonets |
||
GRAFIKAS / SCHEDULE
MAIN MATCH 2014-05-17
9:00 | 9:45 | 10:30 | 11:15 | 12:00 | 12:45 | 13:30 | 14:00 | 14:40 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | |
1sq |
1 |
2 |
3 |
6 |
8 |
11 |
Lunch |
4 |
5 |
7 |
9 |
10 |
12 |
2sq |
2 |
3 |
6 |
8 |
11 |
1 |
Lunch |
5 |
7 |
9 |
10 |
12 |
4 |
3sq |
3 |
6 |
8 |
11 |
1 |
2 |
Lunch |
7 |
9 |
10 |
12 |
4 |
5 |
4sq |
6 |
8 |
11 |
1 |
2 |
3 |
Lunch |
9 |
10 |
12 |
4 |
5 |
7 |
5sq |
8 |
11 |
1 |
2 |
3 |
6 |
Lunch |
10 |
12 |
4 |
5 |
7 |
9 |
6 sq |
11 |
1 |
2 |
3 |
6 |
8 |
Lunch |
12 |
4 |
5 |
7 |
9 |
10 |
VIETA / PLACE
VIEŠBUČIAI / MATCH HOTEL
Prices are: IBIS KAUNAS CENTRE HOTEL (breakfast at 6:30AM) Official Match and RO Hotel For registration use: This link and codes: http://www.accorhotels.com/gb/home/index.shtml Select: Business travellers with a contract Enter discount codes Client code: SCP406807 Contract Number : 1653823 Twin room for single person – Lt/night; Twin room for two persons – Lt/night; |
||
Nuolaidos kodas: IPSC 1 pers. - 2 pers. - |
||
TEISĖJAI / MATCH OFFICIALS
Pageidaujantys teisėjauti varžybose privalo registruotis el. paštu pas Gediminą Rutkauską
No. | Name | |
1. | Linas Karosas | RM |
2. | Vitalijus Grincenko | MD |
3. | Vaidas Sabaliauskas | SO |
4. | Alonas Ritvas | RO |
5. | Marina Meiner | RO |
6. | Giedrius Bakša | RO |
7. | Andrei Sildejev | RO |
8. | Saulius Astrauskas | RO |
9. | Rolandas Nakrosius | RO |
10. | Laurisas Juras | RO |
11. | Sergei Ivaytchev | RO |
12. | Rolandas Vrubliauskas | RO |
13. | Aleksandra Alyochina | RO |
14. | Gediminas Rutkauskas | RO |
15. | RO | |
16. | ||
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
35. | ||
26. | ||
27. |