RĖMĖJAI / SPONSORS
INFORMACIJA / INFORMATION
Data |
2015-05-02 |
Laikas Time |
Registracija šaudykloje 2015-05-02 , 8:00 val. Registration at the shooting range 2015-05-02 ,8:00 AM |
Kvietimas | invitation.doc |
Organizatorius Organizers |
LPŠSF ir VšĮ "Arminedas'' PSSFL and VšĮ "Arminedas" |
Vieta Place |
Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service |
Kontaktai Contacts |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 |
Varžybų direktorius Match director |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 ( Dėl sąskaitų kreiptis į Mindaugą Grigaitį tel. +370 699 73322 |
Varžybų teisėjas Range Masterr |
Linas Karosas |
Statistikos teisėjas Stats officer |
Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Pratimų skaičius Stages |
12(training stage 05.17d.open 8h20min,close 8h-50min.) |
Šovinių kiekis Shots |
208 |
Dalyvių skaičius Main Match Competitors |
90 |
Registracijos mokestis Start fee |
50 Eur |
Grupės Squads |
Pagal registracijos duomenis By registration data |
Taisyklės, baudos Penalties |
Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją |
Saugumo sąlygos Safety |
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės. All must wear safety glases and ear protection |
Divizionai Divisions |
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard) |
Kategorijos Categories |
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior |
Apdovanojimai Awards |
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai,taurės. All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas,cup. |
KOMANDOS / TEAMS
PRODUCTION | STANDARD | OPEN |
Team Glock LTU V. Cigrin R. Binkevicius E. Palaima E. Salna |
STI Team Lithuania: A. Ritvas A. Siuniakov A. von Gravrock E. Kaufmani |
|
"Team A+" Z. Tautiev V. Iereshchenko N. Pechii Ž. Sinkevičius |
IPSC Latvia Standard J.Altenburgs V.Klishans J.Klishans S.Sheiko |
|
Team CZ Baltics L. Karosas R. Bugakov V. Maziliauskas V. Grinčenko |
IPSC Latvia STD A.Bratushkins A.Esalnieks P.Makreckis E.Zils |
|
Team Survival A. Bivilis T. Griniukas L. Cimoš G. Bakša |
||
GRAFIKAS / SCHEDULE
MAIN MATCH 2015-05-02
9:00 | 9:45 | 10:30 | 11:15 | 12:00 | 12:45 | 13:30 | 14:00 | 14:40 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | |
1sq |
1 |
2 |
3 |
4 |
7 |
12 |
Lunch |
5 |
6 |
8 |
9 |
10 |
11 |
2sq |
2 |
3 |
4 |
7 |
12 |
1 |
Lunch |
6 |
8 |
9 |
10 |
11 |
5 |
3sq |
3 |
4 |
7 |
12 |
1 |
2 |
Lunch |
8 |
9 |
10 |
11 |
5 |
6 |
4sq |
4 |
7 |
12 |
1 |
2 |
3 |
Lunch |
9 |
10 |
11 |
5 |
6 |
8 |
5sq |
7 |
12 |
1 |
2 |
3 |
4 |
Lunch |
10 |
11 |
5 |
6 |
8 |
9 |
6 sq |
12 |
1 |
2 |
3 |
4 |
7 |
Lunch |
11 |
5 |
6 |
8 |
9 |
10 |
VIETA / PLACE
VIEŠBUČIAI / MATCH HOTEL
Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации Special rates and Promotional code in the letter that you received during registration |
||
HOTEL Park Inn Radisson Kaunas Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации Special rates and Promotional code in the letter that you received during registration |
OFFICIALS / TEISĖJAI
No. | Name | |
1. | Linas Karosas | RM |
2. | Vitalijus Grincenko | MD |
3. | Vaidas Sabaliauskas | SO |
4. | Dietlef Giesen | RO |
5. | Giedrius Bakša | RO |
6. | Dmitry Sidorkin | RO |
7. | Saulius Astrauskas | RO |
8. | Juras Laurišas | RO |
9. | Rolandas Vrubliauskas | RO |
10. | Ashot | RO |
11. | Elena Jafremova | RO |
12. | Algimantas Puidokas | RO |
13. | Alonas Ritvas | RO |
14. | Arturs Bratushkins | RO |
15. | Gintautas Gišventas | RO |
16. | Roman Jemets | RO |
17. | Ramūnas Sventickas | RO |
18. | Juratė MItkevičiūtė | RO |
19. | Artiom Razkov | RO |
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
35. | ||
26. | ||
27. |