Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

JHP soviniai

Detaliau
2007-11-03 08:20 #809 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Ats:JHP soviniai
Vaidai,tas ir yra kad paprasta kulka gali perejus kiaurai suzaloti nieko nekalta zmogu.Nors tai aktualiau asmens sargybiniui,jei jis priverstas naudoti ginkla tarp pasaliniu zmoniu.Saviginai gi ,ko gero,tu teisus- 9x19 bet kokia kulka, manau sustabdo, bet kokio dydzio zmogu:) Idomu ka apie tai sako oficiali statistika,jei tokia prieinama?
Del panaudojimo ginklo saviginai...Jei tu zinai kad jis tau reikalingas ir tu ji be abejoniu panaudosi,tai zinoma reikia nesiotis.O jei tam yra abejone,tai tikrai nereikia jo nesiotis,nes uzpuolus tave dar bus daugiau bedos tau paciam.
Kai pasiskaitai,kai garbaus amziaus zmones panaudoja ginkla ne laiku ir ne vietoja,baisu darosi...
Is kitos puses atima ginklus is respektabiliu verslininku...Ar pareigunu.
Cia kaip su vairavimo teisemis,-jas turi ,bet nemoka normaliai vaziuoti.
O laksto.
As ginkla nesioju jau daug metu,visur kur tik galima,man tai nesudaro jokio vidinio diskomforto.
Tai cia irgi siek tiek ne i temaB)
Siaip butu nebloga tema padiskutavimui.
Gal kada po varzybu?:unsure:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-02 21:56 #801 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Ats:JHP soviniai
Man neaktualu šoviniai savigynai, bet manau rinkčiausi mažiausiai žalojančius. O gal užpuolikas tik pagasdinti norėjo, o gal jis dažnai taip gasdina išgėręs ir pan. Turiu omenyje, kad kartais panaudojus ginklą prieš žmogų, kuris tik išore bet ne vidumi baisus kad jo labai ar net mirtinai nesužaloti. Kitas dalykas jei žinai ir jauti apie gresiantį pasikėsinimą - tada maksimaliai žalojančią imčiau. Čia žinoma galima visaip išvedinėti tą ką parašiau bet čia mano asmeninė nuomonė. Be to aš nors ir dirbu su ginklais, galiu jais visas sienas nukabinti, aš neoi vienu nesinaudoju, nesinešu namo, or neketonu pirkti savigynai. Žinau, kad jei žuliko geras advokatas, tai tave patį apkaltins už panaudojimą. :sick: Tai va čia tiek ne į temą.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-02 21:50 #799 nuo Vitalka
Replied by Vitalka on topic Ats:JHP soviniai
dainius rašė:

Na, kiek aš suprantu, kalba eitu apie tai, kad paprastas LR pilietis, turintis pistoletą ar revolverį tik savigynai ir norintis savarankiškai užtaisinėti šovinius – negalės atsivežti JHP kulkų užtaisymui...

Ne tai kad atsivezt bet ir laikyt.Tai yra rades saudykloje negales pasirankiot ir parsinest namo

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-02 21:43 #798 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:JHP soviniai
OK, gal tada pabandysiu nukreipti diskusia kita linkme.
Sudarykime, pvz, "TOP 3" ar "TOP 5" saudmenu savigynai.
Tegu tai buna du reitingai. Vienas-is laisvai prieinamu ir oficialiai leidziamu, o kitas - tarsi savotiskas idealus, sudarytas neatsizvelgiant i visokius apribojimus.
Ir gal i sarasa traukiame ne tik 9x19 Luger bet ir kitus kalibrus...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2007-11-02 19:11 #796 nuo
Replied by on topic Ats:JHP soviniai
dera ir idomi diskusija lygioj vietoj issirutuliojo :) baisu, kad istatymai taip durnai surasyti!
idomu, ar yra ka nors nubaude butent uz issautu ekspansiniu kulku laikyma musu uolus pareigunai ? jei kas ka zinot - parasykit :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-02 19:07 #795 nuo Dainius
Replied by Dainius on topic Ats:JHP soviniai
Na, kiek aš suprantu, kalba eitu apie tai, kad paprastas LR pilietis, turintis pistoletą ar revolverį tik savigynai ir norintis savarankiškai užtaisinėti šovinius – negalės atsivežti JHP kulkų užtaisymui...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz