Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

HS XDM (Springfield)

Detaliau
2017-01-10 08:06 #28262 nuo Milner
Replied by Milner on topic HS XDM (Springfield)
Na kaži ar pats Donatas yra laikęs XDM compaktą rankoje... O, ir kas pasakė, kad šaulys iššovė tik 100 šūvių į mėn???? Parašyta tik iš XDM kiek paleista... Tad manau tokį išsišokęlį kuris tik mėgsta pulti, kaip koks šuo nutrūkęs nuo grandinės, reikėtų baninti... :D kad neteršų eterio...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2017-01-04 14:13 #28253 nuo d.o
Replied by d.o on topic HS XDM (Springfield)

Milner parašė: Sveiki,
paskaičius foruma, noriu ir aš keleta žodelių tarti dėl XDM 3.8 Compact. Turiu jau 9 mėn. Iššauta apie 1000 šov. Valgo viską, ir reloudus ir visus kitus. Strigimų nefiksuota. Kompaktinė versija pasiteisino savo universalumu, tačiau įsigijus daugiau 19 šov. dėtuvių iškilo problema kaip jas "apmauti" nes prailgintuvu dydžiai skirtingi. Šaudyti su skirtingom "išmierom" galima, bet jaučiasi nevienodumas rankoje ir nėra estetinio vaizdo. O Ebey ar kitur jų pirkti nėra.
Rankena net ir su keičiamomis juostelėmis nėra patogi. Forma neatitinka ergonomikos, o faktura per grubi.Stipriau suėmus jaučiasi nemaloniai isirėžiančios aštrios rankenos briaunos. XDM'o nuleistukas nera labai sexy, taikiklis paprastas ir toli gražu neprilygsta GLOCK, bet saugumo prasme XDM kone aukso viduriukas, net vizualiai galima pasakyti ginklo statusa... ar užtaisytas, ar šovinys lizde ir pan.
Kaina, išvaizda ir funkcionalumas tikrai puikūs, tačiau charakterio pistoletas neturi kaip ir GLOCK.Teko šaudyti iš daugelio ginklų (1911, CZ, Makarov, Beretta, Glock, HK, Browning, MAG, Zig S, ir kt.) ir mano subjektyvia nuomone geriausiai limpa CZ, HK modeliukai. Juose ergonomika man daug gersne, bet kaina labai nevilioja. Nors dabar supratau, kad šaudant intensyviau ant pistoleto nesutaupysi... nes per metus pistoleto kaina išeina per jo vamzdį į taikinius. Tad geriau pigesni šoviniai bet geras ginklas, tikrai neverta taupyti... Nesakau, kad XDM, kaip pirmas ginklas blogas... man jis pirmas ir neisivaizduoju kitokio... Bet vat norisi kažko su charakteriu ir kas nebūtų ekonominis variantas. Tad galvojantiems įsigyti XDM vien dėl to, kad jis pigus, tikrai nesiūlau. O dėkliuku pistoletui ir dėtuvėms pilnas internetas, tad bėdos tikrai nėra. Gal ateity pasirodysiu kokiose IPSC tipo varžybose, bet nemanau, kad 9cm ilgio vamzdukas ir paprastas taikiklis tam puikiai tiks norint geresniu rezultatu.
Dar XDM'e pasibaigus šoviniams ir idėjus naują dėtuvę nėra spynos gražinimo funkcijos (automatiškai užtaisant pistoletą).
Tai tiek.
Prašome nepeikti, nes tai mano asmeninė nuomonė ir savosios nuomonės man prašau per prievartą nebrukti... :)


Nemažai subjektyvių vertinimų suabsoliutini, ypač dėl rankenos patogumo ar vizualinių dalykų. Jei rankena įsirėžia į ranką, tai gal per stipriai spaudi?

Beje, manau, kad šaudant po 100 šovinių per mėnesį dar labai ilgai 9cm vamzdukas bus gerokai taiklesnis už patį šaulį. Žinoma, visi mes turim ir kitą bėdą - norisi vis dar ir dar ginklų, didesnių ir mažesnių :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-12-30 13:55 #28229 nuo Milner
Replied by Milner on topic HS XDM (Springfield)
Sveiki,
paskaičius foruma, noriu ir aš keleta žodelių tarti dėl XDM 3.8 Compact. Turiu jau 9 mėn. Iššauta apie 1000 šov. Valgo viską, ir reloudus ir visus kitus. Strigimų nefiksuota. Kompaktinė versija pasiteisino savo universalumu, tačiau įsigijus daugiau 19 šov. dėtuvių iškilo problema kaip jas "apmauti" nes prailgintuvu dydžiai skirtingi. Šaudyti su skirtingom "išmierom" galima, bet jaučiasi nevienodumas rankoje ir nėra estetinio vaizdo. O Ebey ar kitur jų pirkti nėra.
Rankena net ir su keičiamomis juostelėmis nėra patogi. Forma neatitinka ergonomikos, o faktura per grubi.Stipriau suėmus jaučiasi nemaloniai isirėžiančios aštrios rankenos briaunos. XDM'o nuleistukas nera labai sexy, taikiklis paprastas ir toli gražu neprilygsta GLOCK, bet saugumo prasme XDM kone aukso viduriukas, net vizualiai galima pasakyti ginklo statusa... ar užtaisytas, ar šovinys lizde ir pan.
Kaina, išvaizda ir funkcionalumas tikrai puikūs, tačiau charakterio pistoletas neturi kaip ir GLOCK.Teko šaudyti iš daugelio ginklų (1911, CZ, Makarov, Beretta, Glock, HK, Browning, MAG, Zig S, ir kt.) ir mano subjektyvia nuomone geriausiai limpa CZ, HK modeliukai. Juose ergonomika man daug gersne, bet kaina labai nevilioja. Nors dabar supratau, kad šaudant intensyviau ant pistoleto nesutaupysi... nes per metus pistoleto kaina išeina per jo vamzdį į taikinius. Tad geriau pigesni šoviniai bet geras ginklas, tikrai neverta taupyti... Nesakau, kad XDM, kaip pirmas ginklas blogas... man jis pirmas ir neisivaizduoju kitokio... Bet vat norisi kažko su charakteriu ir kas nebūtų ekonominis variantas. Tad galvojantiems įsigyti XDM vien dėl to, kad jis pigus, tikrai nesiūlau. O dėkliuku pistoletui ir dėtuvėms pilnas internetas, tad bėdos tikrai nėra. Gal ateity pasirodysiu kokiose IPSC tipo varžybose, bet nemanau, kad 9cm ilgio vamzdukas ir paprastas taikiklis tam puikiai tiks norint geresniu rezultatu.
Dar XDM'e pasibaigus šoviniams ir idėjus naują dėtuvę nėra spynos gražinimo funkcijos (automatiškai užtaisant pistoletą).
Tai tiek.
Prašome nepeikti, nes tai mano asmeninė nuomonė ir savosios nuomonės man prašau per prievartą nebrukti... :)
The following user(s) said Thank You: klar

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-08-30 14:40 - 2016-08-30 14:41 #27781 nuo d.o
Replied by d.o on topic HS XDM (Springfield)

Domas parašė: Svarstau tarp 3,8 ir 4,5. Ar abu ginklai parduodami su 13 ir 19 detuvemis ? LGF puslapyje raso 19 soviniu, bet apzvargose maciau ir 13 soviniu detuves, su kuriomis ginklas tampa mazesnis, patogesnis nesiotis. Kokie LGF pardavinejamo ginklo komplektacija ?

13 šovinių dėtuvė dedasi tik į 3.8 compact. Jei planuoji turėti tik vieną ginklą ir jį nešiotis, tai geriau būtų compactas. Nors net ir su 13 šovinių jaučiasi jo svoris ir storis už diržo, būtų patogiau mažesnis. Kadangi jo nesinešioju, tai galvoju parduoti ir pirkti 4.5.

Domas parašė: Kokie butu atsiliepimai, pliusai, minusai is jau siek tiek pasaudziusiu ?

>3000 šūvių, vieną kartą yra neišmetęs po šūvio tūtelės, problema buvo šovinys (limit z). Dar vis pagalvoju apie taikiklių keitimą geriau matomais.
Last edit: 2016-08-30 14:41 by d.o.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-08-23 08:56 #27754 nuo Shad0w
Replied by Shad0w on topic HS XDM (Springfield)
Dėl nešiojimo reikia prieš pirkimą nuspręsti. 3.8 variantas, sakyčiau, didokas tam reikailui - patogesni taip vadinami sub-compact'ai - G26, G43, Walther PPS ir pan., o sportui (IPSC), kaip ir rašyta, optimaliausias būtų 4.5.
Esu truputį šaudęs su 4.5 ir 5.25 variantais, tai gerą įspūdį paliko - ergonomika mano rankai geresnė už Glocko, atatranka minkšta, nuspaudimas neblogas.
Kaina yra didelis privalumas pirkimo metu, bet jei ginklas bus naudojamas, o ne seife dulkes rinks, šovinių kaina gana greitai aplenks paties ginklo ir jo aksesuarų kainą, todėl siūlyčiau pirmoj eilėj rinktis pagal tai, kaip ginklas "limpa prie rankos" :)
The following user(s) said Thank You: OR-4

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-08-23 02:56 #27753 nuo Domas
Replied by Domas on topic HS XDM (Springfield)
Saunus atsakymas.
Isties, kai galvoji apie ginkla, vis galvoji, kad nesiotis didelio nepatogu, o mazas netinka sportui.
Taciau kiek ginklu turetoju ji nesiojasi ? Manau labai mazai, o jei jau guli seife, tai geriau tegul guli pilno dydzio..
Kaina - labai didelis privalumas, tuo labiau, kad patikimumu ir kokybe ginklas lyginamas su Glock (pataisykit jei klystu)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz