Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Klausimai LPŠSF tarybai

Detaliau
2024-04-04 15:29 #38736 nuo JuSko
Replied by JuSko on topic Klausimai LPŠSF tarybai
Matau su teksto suvokimu yra problemų, tai paklausiu aiškiau. Dėl kokios priežasties Taryba neatsako į pateikiamus ofilialius klausimus, į kuriuos atsakyti pagal įstatus privalo? 
T.y. jeigu nusprendėte, kad mano klausimas kaip minėjote yra "niekinis" bet kokiu atvėju į mano laišką PRIVALOTE atsakyti. Taip pat pateikiau klausimą dėl sumokėto savo nario mokesčio į kurį taip pat atsakymo negavau. 
Dėl kokios priežasties jau metus laiko nėra skelbiami nauji įstatai? 
 

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-04-04 08:50 #38734 nuo Egis
Replied by Egis on topic Klausimai LPŠSF tarybai
Jei jau taip cituojame seniausiai pakeistų įstatų punktus, tačiau nariams neįkeliame naujai priimtų įstatų, kuriais būtų galima vadovautis, tai paskaitome ir šią vietą, esančią 58.5 punkte:

58. LPŠSF Taryba:
58.1. nustato LPŠSF organizacinės ir finansinės veiklos kryptis;
58.2. sprendžia priėmimo į LPŠSF narius, jų išstojimo, pašalinimo ir laikino narystės LPŠSF sustabdymo klausimus;
58.3. sudaro komisijas, institutus ir kitus organus būtinus LPŠSF veiklai vykdyti;
58.4. svarsto visus LPŠSF veikloje iškilusius klausimus, kurie nepriskirti visuotinio susirinkimo kompetencijai;
58.5. atskiru sprendimu nustato dokumentų pateikimo LPŠSF nariams tvarką ir atsakingus už tinkamą informacijos pateikimą asmenis;

Todėl, gerbiami LPŠSF valdymo organų atstovai, jūs kolegialiai esat įpareigoti ne tik reglamentuoti infomacijos teikimą, bet ir teikti ją interesantams.

Tad galų gale laikas būtų nustoti žaisti žodžių tenisą ir imtis dirbti darbus, kuriems buvote išrinkti.
The following user(s) said Thank You: Vitas, Marius G

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-04-03 19:42 - 2024-04-03 20:02 #38733 nuo Detomaso
Replied by Detomaso on topic Klausimai LPŠSF tarybai
Labas Judita,
Tu kaip 8 metus LPŠSF tarybos narė, generalinė sekretorė, dalyvavusi 8 metus reitinginių varžybų rinkime ir rašiusi protokolus apie jų rinkimus - turėtum žinoti, kad reitinguojamos varžybos yra renkamos tarybos narių balsavimo principu.
Prikabinu tavo raštą, kad federacijos nariai susipažintu su juo. 
Tarybos manumu (ir teisininkų) šitas tavo laiškas yra niekinis ir nieko neipareigoja.
Tarybos nariai atstovauja visus LPŠS federacijos narius, ne kokią šaudyklą, ne kažkurį regioną, ne klubą ar dar ką.

Teises prikabinu ne šiaip sau, nes tu užsiminiai apie teises
27. LPŠSF nariai turi šias teises:
27.1. dalyvauti LPŠSF veikloje;
27.2. dalyvauti Tarptautinės praktinio šaudymo sporto konfederacijos, jos regioninių atstovų ir LPŠSF organizuojamose praktinio šaudymo sporto varžybose (galioja tik fiziniams asmenims);
27.3. propaguoti LPŠSF tikslus ir uždavinius;
27.4. naudotis LPŠSF paslaugomis;
27.5. gauti informaciją apie LPŠSF veiklą;
27.6. naudotis LPŠSF sukaupta informacija;
27.7. dalyvauti LPŠSF narių susirinkime su sprendžiamojo balso teise;
27.8. rinkti ir būti išrinktam į LPŠSF valdymo ir kontrolės organus (galioja tik Fiziniams asmenims);
27.9. teikti pasiūlymus LPŠSF veiklai gerinti;
27.10. įgalioti kitą LPŠSF narį balsuoti už jį LPŠSF narių susirinkime ar atlikti kitus veiksmus;
27.11. išstoti iš LPŠSF, prieš tai su ja atsiskaičius;
27.12. naudotis LPŠSF simbolika Tarybos nustatyta tvarka;
27.13. naudotis LPŠSF turtu Tarybos nustatyta tvarka.


klausimas Juditai: kas apmokės federacijos teisininko išlaidas į tavo laiškus kurie neturi jokio pagrindo? ir kiek tarybos nariai turi skyrti energijos ir laiko tavo klausimams spresti? Ar tai nėra susireikšminimas?

P.S. galiu įkelti ir tavo advokatės raštą ir atsakymą LPŠSF atsakymą jai

 
Priedai:
Last edit: 2024-04-03 20:02 by Detomaso.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-04-02 18:10 #38732 nuo JuSko
Replied by JuSko on topic Klausimai LPŠSF tarybai
Prašau LPŠSF prezidento (ar tarybos nario atsakingo už laiškų atsakymą) paaiškinti dėl kokios priežasties nesilaikamo įstatų numatytų terminų, parašius oficialią užklausą atsakymo nesulaukiau daugiau nei pusantro mėneso? Nors pagal paskelbtus įstatus turite atsakyti per 5 dienas (pagal neskelbiamus įstatus per 30 dienų) 
Aš sumėjau pinigus advokatui, kad oficialiai kreiptūsi kaip trečias asmuo, kad taryba teiktusi atsakyti į mano pateiktus klausimus, čia normali praktika? Taryba planuoja apmokėti patiriamas išlaidas? Aš esu vis dar fedaracijos narė turiu teise pateikti klausimus, Jūs turite pareigą į juos atsakyti. 

 

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-02-15 15:12 - 2024-02-15 15:27 #38713 nuo Lehmen
Replied by Lehmen on topic Klausimai LPŠSF tarybai
Nesigilinsiu i argumentus, tesiog pasakysiu kad man asmeniskai, neduoti reitingo Siauliu varzyboms atroda nesamoningai.

PS O del prasymo kasko ne komentuoti, nes tai a-la gali pakenkti autoritetui - Tarybu Sajungoje as jau esu gyvenes. Aciu, daugiau nenoriu.
Last edit: 2024-02-15 15:27 by Lehmen.
The following user(s) said Thank You: Auras

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2024-02-14 15:34 #38711 nuo Egis
Replied by Egis on topic Klausimai LPŠSF tarybai
Dėkoju už atsakymus.
The following user(s) said Thank You: AudriusLT

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz