Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kaip gavau DQ

Detaliau
2015-05-06 08:51 #25685 nuo lkarosas
Atsakė lkarosas temoje Kaip gavau DQ
pastaba:
video ar vaizdo medžiaga niekada IPSC nebuvo ir nėra laikoma įrodymais. Visais DQ atvejais 11 pratime (ir kituose), varžybų vyr. teisėjas apklausė abu teisėjus, ką jie užfiksavo ir kaip priėmė sprendimą duoti DQ šauliui, taip pat išklauso šaulio paaiškinimo (jei jis yra). Esant bent mažiausiai abejonei dėl priimto sprendimo, vyr. teisėjas gali jį anuliuoti šaulio naudai. Šiais atvejais nebuvo pagrindo abejoti pratimo teisėjų sprendimo teisingumu ar kitomis faktinėmis aplinkybėmis. Taisyklės buvo pritaikytos teisingai ir tiksliai.
Belieka palinkėti šauliams atietyje stengtis nesuteikti teisėjui net mažaiusios galimybės abejoti ar šaulys nepažeidžia saugumo taisyklių.
Linas

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-05 18:37 - 2015-05-05 18:56 #25684 nuo Lehmen
Atsakė Lehmen temoje Kaip gavau DQ

mygun2big4u parašė: ir išorinis saugiklis turėtų būti įjungtas

Kad isvengti diskusijos klausimu, kuris savo laiku detaliai buvo aptartas IPSC.ORG forume informuoju, kad siu atveju oficiali zodzio "should" (external safety should be applied) traktuote: "rekomenduojama, bet neprivaloma".
Redaguota: 2015-05-05 18:56 - Lehmen.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-05 18:08 - 2015-05-05 18:11 #25683 nuo mygun2big4u
Atsakė mygun2big4u temoje Kaip gavau DQ
Taisykliu 8.5 punkte nustatyta
8.5. Judėjimas
8.5.1. Bet koks judėjimas turi būti atliekamas su ištiestu ir aiškiai matomu smiliumi ties skliausteliu, ir išorinis saugiklis turėtų būti įjungtas, išskyrus atvejus, kai varžovas taikosi bei šaudo į taikinius. Judėjimo metu ginklas turi būti nukreiptas saugia kryptimi. „Judėjimas“ apibrėžiamas kaip vienas iš žemiau pateiktų veiksmų:
8.5.1.1. Žengimas daugiau nei vieną žingsnį bet kuria kryptimi.
8.5.1.2. Šaudymo padėties pakeitimas (pavyzdžiui, iš stovinčios į klūpinčią, iš sėdimos į stovinčią ir t.t.).
Šiame pratime daugelis šaulių bėgiojo iš vieno šono į kitą. Buvo žengiama daugiau nei vienas žingsnis. Todėl tie kas šaudė statiškai ir perbėginėjo į kitą vietą - keitė šaudymo poziciją.

Taigi dauguma šaulių skaitosi judėjo. Aš asmeniškai šaudžiau judėdamas todėl man DQ už pirštą negėsė.

O toliau reiketų analizuoti kiekvieną atvejį individualiai nes kiekvienas atvejis yra labai individualus su savo specifiniais niuansais.
Ir žinoma geriausia būtų diskutuoti konkretų atvejį pagal filmuotą medžiagą, kad neapšnekėti teisėjo ar dalyvio, bet pažymėsiu, kad filmuota medžiaga dėl skirtingų matymo kampų ir kitų niuansų ne visada gali būti įrodymu.
Redaguota: 2015-05-05 18:11 - mygun2big4u.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-05 15:56 #25682 nuo ArvydasB
Atsakė ArvydasB temoje Kaip gavau DQ
Mačiau abu kartus, kai mano skvade dalyviai gavo DQ. Kadangi aš ne teisėjas, stovėjau per mažiausiai kelis metrus nuo veiksmo ir kt., susilaikysiu nuo vertinimų. Abiem atvejais teisėjo argumentacija buvo, kad šaulys: 1. judėdamas 2. žiūrėjo kitur, nei buvo nukreiptas ginklas, o pirštas buvo skliautelyje. Vienu atveju šaulys darė žingsnį(ius) ir žiūrėjo/žvilgtelėjo žemyn, mergina - judėdama žiūrėjo į būsimą taikinį, kai ranka (sakykim) vėlavo. Bet kaip ir sakiau, čia tik subjektyvi sintezė matymo iš mano kampo, teisėjo pastebėjimo ir šaulio pasiaiškinimo.

Ar atsakingas RO galėtų pakomentuoti kaip tokiam steidže, kur taikiniai išdėstyti 120-130 laipsnių kampu ir reikalingas žingsnis-du, kad visus juos engeidžinti, taikomos taisyklės 10.5.10 ir 8.5.1?
Kad visiem būtų aišku. Nes jei jau užėjo kalba, geriau pasiaiškinti subtilybes, nei kalbėti kaip DQ formuoja šaulio charakterį (su dviem Level 3 DQ patvirtinu, kad formuoja :evil: ).

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-05 14:20 #25681 nuo polteris
Atsakė polteris temoje Kaip gavau DQ
11 pratime, brifingo metu paminejus apie pirsta manau nebutu nei vieno dq, bet yra kaip yra, lietuvoje daug problemu pradedama spresti kai "saukstai jau po pietu". As cia labiau apeliuoju i sauguma, jei pagavot minti.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-05 07:02 - 2015-05-05 07:04 #25671 nuo Antonis
Atsakė Antonis temoje Kaip gavau DQ
2006 per Lithuania Open as irgi gavau DQ uz kampo pazeidima. Reikejo begant I prieki atsaudyti kelis artimus taikinius. Tose varzybose ziauriai strigo ginklas, tikrai ziauriai, panasiai kaip sitose 1 pratime :angry: Na buvau labia 'uzsivede, ir darant greita dupleta, uzsikirtus ginklui ne padariau zingsio atgal o tiesiog pasisukau. Kampas gavosi nepakankamas :D Nors ginklas buvo nukreiptas I betonine sandelio siena , bet viskas saziningai.
Del siu varzybu 11 pratimo: Manau pas dauguma musu nesant ginkla kaire ranka, skirtingai negu desine near pilnai isvystitas refleksas nuimineti pirsta nuo nuleistuko. Neatsimenu varzybu kad butu teke begti su ginklu kaireje rankoje. Na is statines pozicijos ar dedant zingsni tai teko aisku :)
Del mano kolegos aiskinimo kad saude KAIRE ranka eidamas I taikinius su bauda is tokio atstumo....Na gal.
2012 per Afrikos cemionata Zimbabweje as saudzai eidamas I prieki I taikinius. Barikadu nebuvo. Po pratimo priejes teisejas pasake kad nenuimineju pirsto, ir duoda man pastaba. Cempionate buvo labai daug DQ ir kai kam teko skristi ne I Ukraina o I Australija :) Nueijau pas vyriausia teiseja ir paklausiau . Man atsake, taip, taip saudyti galima bet sio teisejo pasisaugok :?
Zodziu buna visko ir visiems, tiesiog darom isvadas :D
Redaguota: 2015-05-05 07:04 - Antonis.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz