Rezultatuose ne europos atstovai neturi zymos ,,zone,,.

10 Oct 2016 09:34 #27970 by mygun2big4u

More
10 Oct 2016 09:09 #27969 by mygun2big4u

ehc2016 1

Spalio 8 d. Vengrijoje baigėsi 5 dienas trukęs Europos Praktinio šaudymo sporto čempionatas. Praktinio šaudymo sportas – viena iš populiariausių šaudymo sporto šakų pasaulyje, todėl čempionate varžėsi net virš tūkstančio visos Europos geriausių sportininkų.

Lietuvą Europos čempionate atstovavo 15 Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos šaulių Production, Standard ir Open divizionuose. Visi sportininkai per 5 dienas turėjo atlikti 24 skirtingus pratimus ir iššauti mažiausiai po 500 šūvių.

Čempionato metu oro sąlygos buvo blogiausios, kokias galima buvo įsivaizduoti. Visas dienas merkęs lietus, šaudyklą pavertė slidžia ir klampia išgyvenimo trasa, todėl ir taip sudėtingus pratimus buvo dar sudėtingiau įveikti.

Atstovauti Lietuvos komandą Europos čempionate buvo patikėta geriausiems Lietuvos sportininkams: Vitalijui Grinčenko, Edmundui Šalnai, Egidijui Palaimai ir Mariui Kazanskiui, kurie užėmę atitinkamai 21, 27, 49 ir 54 vietas tarp 336 sportininkų, iškovojo Lietuvai 7 vietą tarp 21 Europos nacionalinių komandų. Asmeninėje įskaitoje nugalėjo Ispanas Eduardo de Cobos.

Open divizione aukščiausią 48 vietą iškovojo Vaidotas Kutra, tarp 239 sportininkų, o nugalėjo ispanas Jorge Ballesteros.

Standard divizione aukščiausią 132 vietą iškovojo Giedrius Bakša, tarp 298 sportininkų, o nugalėjo, kaip ir buvo tikėtasi, daugkartinis Europos ir Pasaulio čempionas prancūzas Eric Grauffel.