Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

dėl prožektoriaus

Detaliau
2013-03-17 23:10 - 2013-03-18 19:31 #21076 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic dėl prožektoriaus

Antonis parašė: Tik ar jis reikalingas ant pistoleto namu ir savo ginybai turiu dideliu abejoniu.


Aišku kad nereikalingas, reikia skambinti palicijei, tada atvažiuos va tokie specaj ir tave išgelbės

Arba neatvažiuos, nes mėnesio degalų limits bus pasibaigęs
www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/...ansformatorineje.htm

Skambinkit palicijei, o taip.
Last edit: 2013-03-18 19:31 by Tankystas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-03-17 22:52 #21072 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic dėl prožektoriaus
Įsikišau ir atrakinau. Esu šiek tiek užsiėmęs, neturėjau laiko įsigilinti kas čia diskutuojama, bet visuomenė mane įtikino, todėl ir atrakinau temą.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-03-16 15:09 #21049 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic dėl prožektoriaus
Aciu uz nuomones, tema uzdaryta.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-03-16 15:05 #21048 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic dėl prožektoriaus
Zinoma kad reikalingas prozektorius, kaip gi be jo ???!!! :D As namie irgi bent kelis turiu B) Tik ar jis reikalingas ant pistoleto namu ir savo ginybai turiu dideliu abejoniu. Bet jei norisi nusipirkti, kodel ne ? As esu priesininkas formalaus poziurio i ginkla ar kalibra, ar tai butu medziokle ar sportas ar kas nors kita :) Ginklu esu perleides per savo rankas labai nemaza kieki. Atskirais gyvenimo momentais atrodydavo vienos rusies reikalingi, kitais kitokie. Buvo tame ir teisybes na ir pazaidimo :)
Tiesiog draugiskas patarimas, pradzioje neissiplesk, daugiau demesio skirk pasaudymui su savo issirinktu ginklu.Pageidautina su instruktorium saudanciu IPSC. Greitai pats suprasi ko tau reikia. Na tiesiog nereikes pardavineti nereikalingu aksesuaru :)
Del modelio patariau Glock 17, ( Jei limpa rankoje ) Na o toliau.... Neplesti plotai :D

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-03-16 14:49 #21047 nuo RoyalDaddy
Replied by RoyalDaddy on topic dėl prožektoriaus

Antonis parašė: Beje, leidima isigyti ginkla jau turiu, tad nepasakok kam cia reikia mokintis.


Mokintis niekada nevelu, ir nebuna permazai :D Nusipirkes bokso pirstines dar netampi nei boksininku nei " gatves kovotoju" ;) :P
Vienas kolega paklause, nors ir turi jau leidima, bet matomai mano kad jam dar siek tiek reikia gauti ziniu, pasidomejo. Kiti atsake kaip mokejo. :) As irgi savo trigrasi ikisau ;)

Nusiraminkite vaikinai, nepradekite krypti i asmeniskumus.
Saudyme tinkamas situacijos ivertinimas, santurumas, susitelkimas ir kai kuriu kuno daliu atpalaidavimas - labai svarbios savybes ;)[/quote]

Pilnai sutinku, kad mokslo tikrai niekada nebus per daug ir zinau, kad mano zinios dar tik pradedanciojo lygmens. Taciau tai tik paprastas prozektorius, skirtas pasisviesti tamsoje, kad matytum. Jam tikrai nereikia kazkokiu ypatingu ziniu ar igudziu. Prozektorius visuomet reikalingas daiktas namuose, o prie ginklo tuo labiau :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-03-16 14:34 - 2013-03-16 14:35 #21046 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic dėl prožektoriaus
Beje, leidima isigyti ginkla jau turiu, tad nepasakok kam cia reikia mokintis.[/quote]

Mokintis niekada nevelu, ir nebuna permazai :D Nusipirkes bokso pirstines dar netampi nei boksininku nei " gatves kovotoju" ;) :P
Vienas kolega paklause, nors ir turi jau leidima, bet matomai mano kad jam dar siek tiek reikia gauti ziniu, pasidomejo. Kiti atsake kaip mokejo. :) As irgi savo trigrasi ikisau ;)

Nusiraminkite vaikinai, nepradekite krypti i asmeniskumus.
Saudyme tinkamas situacijos ivertinimas, santurumas, susitelkimas ir kai kuriu kuno daliu atpalaidavimas - labai svarbios savybes ;)
Last edit: 2013-03-16 14:35 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz