Kiekvienas besidomintis, ketinantis įsigyti arba turintis šaunamąjį ginklą, gali įstoti į LPŠSF, tapti jos nariu, dalyvauti asociacijos veikloje bei Lietuvoje ir užsienyje pagal IPSC taisykles vykdomose varžybose.

LPŠSF nariai privalo gerai žinoti IPSC taisykles, griežtai jas vykdyti ir jomis vadovautis, o už bet kokius su šaunamojo ginklo saugojimu, laikymu ir naudojimu susijusius pažeidimus atsako asmeniškai teisės aktų nustatyta tvarka.

Pagal Lietuvos Praktinio Šaudymo Sporto Federacijos įstatus, nepriekaištingos reputacijos Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiai, atitinkantys jiems įstatuose keliamus reikalavimus ir priimti į Asociaciją įstatuose nustatyta tvarka. Asmenys be pilietybės negali būti Asociacijos nariais. Juridiniai asmenys, kurių veikla pilnai ar iš dalies susijusi su Asociacijos tikslais ir jos principų įgyvendinimu taip pat gali tapti Asociacijos nariais.

Kaip tapti LPŠSF nariu?

Fiziniai asmenys turi išlaikyti Saugaus elgesio su šaunamuoju ginklu egzaminą, užpildyti šią anketą, atsiųsti Asociacijai paštu arba Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. savo dokumentinę fotonuotrauką ir bankiniu pavedimusumokėti 40 Eur stojamąjį mokestį. Po to kai priimamas asmuo dar turi sumokėti 40 Eur metinį narystės mokerstį. Narystės mokestį galima mokėti ir iš karto (jis gražinams jei dėl svarbių priežasčių asmuo nepriimamas). Tuo atveju, jei dėl svarbių priežasčių asmuo nepriimamas į LPŠSF narius - stojimo mokestis negrąžinamas.

 

 

.