RĖMĖJAI / SPONSORS

arminedas.gifipscstore banner logo 001 250

vrmvst

9mm 1500x1500mm 

INFORMACIJA / INFORMATION

Data
Date

2014-06-14
Laikas
Time

Registracija šaudykloje 8:00 val.
Startas 9.00 val. 
Prematch 2014-06-13 registracija 8.00 val., startas 09.00 val.

Registration at the shooting range 8:00 AM
Start: 9:00 AM
Prematch 2014-06-13 registration 8.00 AM., start 9.00 AM.

Kvietimas docinvitation2012.doc
Organizatorius
Organizers

LPŠSF ir VšĮ "Arminedas''

PSSFL and VšĮ "Arminedas"

Vieta
Place

Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla 
GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517)

Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service

Varžybų direktorius
Match director
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
( Dėl sąskaitų kreiptis į Mindaugą Grigaitį tel. +370 699 73322 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Range MasterLinas Karosas
Stats officerVaidas Sabaliauskas +370 687 51200
Pratimų skaičius
Stages
12
Šovinių kiekis
Shots
204
Dalyvių skaičius
Main Match Competitors
90
Registracijos mokestis
Start fee
150 Lt
Grupės
Squads

Pagal registracijos duomenis

By registration data

Taisyklės, baudos
Rools/Penalties

Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją

According to the last edition of the IPSC Rulebook

Saugumo sąlygos
Safety

Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės.

All must wear safety glases and ear protection

Divizionai
Divisions
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard)
Kategorijos
Categories
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior
Apdovanojimai
Awards

Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai.

All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas

.

KOMANDOS / TEAMS

PRODUCTIONSTANDARDOPEN

Team Glock LTU
Cigrin
Binkevicius
Palaima
Salna

STI Team Lithuania:
Alonas Ritvas
Andrej Siuniakov
Anton von Gravrock-Goes
Eriks Kaufmanis
 

 Tanfoglio Team LTU

Tomas Menkeliunas;
Mindaugas Grigaitis;
Saulius Rutkauskas;
Andrej Gromov

TOP Standard

Artiom Rozkov
Gerutis Varanavičius
Konstantin Grigorjev 

 
 TARG
Tadeuš Griniuk
Arvydas Bivilis
Ramūnas Sventickas
Giedrius Bakša 
 
   
   

 

GRAFIKAS / SCHEDULE

MAIN MATCH 2014-06-14

 9:009:3510:1010:4511:2011:5512:3013:3014:0514:4015:1515:5016:25
1 sq123467Lunch589101112
2 sq234671Lunch891011125
3 sq346712Lunch910111258
4 sq467123Lunch101112589
5 sq671234Lunch111258910
6 sq712346Lunch125891011
 

VIETA / PLACE

 

 

VIEŠBUČIAI / MATCH HOTEL

ibosPrices are:
IBIS KAUNAS CENTRE HOTEL (breakfast at 6:30AM) Official Match and RO Hotel
For registration use:
This link and codes: http://www.accorhotels.com/gb/home/index.shtml
Select: 
Business travellers with a contractEnter discount codes
Client code: SCP406801
Contract Number : 1653823

Twin room for single person –  Lt/night;
Twin room for two persons –  Lt/night;
 

danielajpg

Nuolaidos kodas: IPSC
Promotional code: IPSC

1 pers.  - 

2 pers. - 

   

 

 

TEISĖJAI / MATCH OFFICIALS

Pageidaujantys teisėjauti varžybose privalo registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

No.Name 
1. Linas KarosasRM
2. Vitalijus GrincenkoMD
3. Vaidas SabaliauskasSO
4. Aleksei ZarubinRO
5.Vadim TravinRO
6. Deniss ZarubinRO
7. Vadim TvetikovRO
8. Saulius AtrauskasRO
9. Andrei SildejevRO
10. Ramunas SventickasRO
11. Rolandas NakrosiusRO
12. Laurisas JurasRO
13. Artur JogiRO
14.Maksim JiefimovRO
15. RO
16. RO 
17.  RO
18.  
19.  
20.  
21.  
22.  
23.  
24.  
35.  
26.  
27.