RĖMĖJAI / SPONSORS
INFORMACIJA / INFORMATION
Data |
2015-06-20 |
Laikas Time |
Registracija šaudykloje 8:00 val. Startas 9.00 val. Prematch 2015-06-19 registracija 9.00 val., startas 10.00 val. |
Kvietimas: |
invitation.doc |
Organizatorius Organizers |
LPŠSF ir VšĮ "Arminedas'' PSSFL and VšĮ "Arminedas" |
Vieta Place |
Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service |
Varžybų direktorius Match director |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 ( Dėl sąskaitų kreiptis į Mindaugą Grigaitį tel. +370 699 73322 |
Range Master | Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Stats officer | Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Pratimų skaičius Stages |
12 |
Šovinių kiekis Shots |
204 |
Dalyvių skaičius Main Match Competitors |
90 |
Registracijos mokestis Start fee |
50 Eur |
Grupės Squads |
Pagal registracijos duomenis |
Taisyklės, baudos Rools/Penalties |
Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją |
Saugumo sąlygos Safety |
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės. |
Divizionai Divisions |
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard) |
Kategorijos Categories |
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior |
Apdovanojimai Awards |
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai. All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas . |
KOMANDOS / TEAMS
PRODUCTION | STANDARD | OPEN | |
Team Glock LTU V. Cigrin R. Binkevicius E. Palaima E. Salna |
STI Team Lithuania: A. Ritvas A. von Gravrock E. Kaufmanis |
||
"Team A+" Z. Tautiev V. Iereshchenko N. Pechii Ž. Sinkevičius |
LPSC&IPSC Latvia A.Bratushkins A.Esalnieks S.Sheiko E.Zils |
||
Team CZ Baltics L. Karosas R. Bugakov V. Maziliauskas V. Grinčenko |
Team Survival A. Bivilis T. Griniukas L. Cimoš G. Bakša |
||
Team-BLR Владимира Станчика Игоря Надольского Дениса Гриневича |
|||
VS Tarnyba Malinauskas Keliuotis Nedveckij Furmanavičius |
|||
|
GRAFIKAS / SCHEDULE
MAIN MATCH 2015-06-20
9:00 | 9:35 | 10:10 | 10:45 | 11:20 | 11:55 | 12:30 | 13:30 | 14:05 | 14:40 | 15:15 | 15:50 | 16:25 | |
1 sq | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | 10 | Lunch | 4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 12 |
2 sq | 2 | 3 | 6 | 8 | 10 | 1 | Lunch | 5 | 7 | 9 | 11 | 12 | 4 |
3 sq | 3 | 6 | 8 | 10 | 1 | 2 | Lunch | 7 | 9 | 11 | 12 | 4 | 5 |
4 sq | 6 | 8 | 10 | 1 | 2 | 3 | Lunch | 9 | 11 | 12 | 4 | 5 | 7 |
5 sq | 8 | 10 | 1 | 2 | 3 | 6 | Lunch | 11 | 12 | 4 | 5 | 7 | 9 |
6 sq | 10 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | Lunch | 12 | 4 | 5 | 7 | 9 | 11 |
VIETA / PLACE
VIEŠBUČIAI / MATCH HOTEL
Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации Special rates and Promotional code in the letter which you received during registration |
||
HOTEL Park Inn Radisson Kaunas Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации Special rates and Promotional code in the letter which you received during registration |
OFFICIALS / TEISĖJAI
Pageidaujantys teisėjauti varžybose privalo registruotis el. paštu Vitalijų Grinčenko
No. | Name | |
1. | Vaidas Sabaliauskas | RM |
2. | Vitalijus Grincenko | MD |
3. | Ashot | CRO |
4. | Alena Jafremova | RO |
5. | Giedrius Bakša | RO |
6. | Voldemaras Maziliauskas | RO |
7. | Inga Šildejevaitė | RO |
8. | Arturs Bratushkins | RO |
9. | Algimantas Puidokas | RO |
10. | Gintautas Gišventas | RO |
11. | Saulius Astrauskas | RO |
12. | Andrei Šildejev | RO |
13. | Ričerdas Šildejevas | RO |
14. | Ramūnas Sventickas | RO |
15. | Juras Laurišas | RO |
16. | RO | |
17. | ||
18. | ||
19. | ||
20. | ||
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
35. | ||
26. | ||
27. |