>


IPSC LEVEL III HANDGUN MATCH 2017-07-02

lto

REGISTRATION
REGISTRACIJA

AttendeesRegister

pdfstages.pdf

pdfby_name.pdf 

pdfby_squad.pdf

pdfby_team.pdf

Team registration

by email laurius@ipsc.lt    

RESULTS
REZULTATAI

pdfoverall.pdf 

pdfby_team.pdf

pdfby_stage.pdf

pdfby_category.pdf 

 pdfverification.pdf

 

ORGANIZATORIAI IR RĖMĖJAI / ORGANIZERS & SPONSORS
LPSSF LOGO vrmvst ipscstore banner logo 001 250.png defensa    
b8_glock1.gif
arveka balistika  survival_logo  
 

  

INFORMATION / INFORMACIJA

Date
Data

2017-07-02
REGISTRATION AT THE SHOOTING RANGE 2016-07-02 8:30AM
REGISTRACIJA ŠAUDYKLOJE 2016-07-02 8.30 VAL.

START at 9:00AM
STARTAS 9.00 VAL.

Prematch (2017-07-01) registration 09:30, start 10:00

Invitation
Kvietimas
docinvitation.doc
Organizers
Organizatorius

Viešojo saugumo tarnyba ir LPŠSF

Place
Vieta

Vilnius, Pamaraziai Šaudykla "Šūvio Akademija
54.500995N, 25.335266E
54°30'03.6"N 25°20'07.0"E 

Match director
Varžybų direktorius
 

Range Master
Šaudyklos teisėjas

 
Stats director
Statistikos teisėjas
Vaidas Sabaliauskas vaidas@ipsc.lt +370 687 51200
Number od stages
Pratimų skaičius
12 stages
12  pratimų

Number of shots
Šovinių kiekis

Min. 214
Number of participants
Dalyvių skaičius
max. 250
Start fee
Registracijos mokestis
50 Eur 

Squads
Grupės

according registration data
pagal registracijos duomenis
Rools and penalties
Taisyklės, baudos

Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją
According to the last edition of the IPSC Rulebook

Safety
Saugumo sąlygos
All must wear eye and ear protection
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės.

Divisions
Divizionai

Open, Production, Standard, Classic Single Stack, Revolver (Standard)
Categories
Kategorijos
Lady, Junior, Senior, Super Senior
Awards
Apdovanojimai
All divisions 1-3 places - medals and diplomas, All teams 1-3 places - diplomas
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai.

 

TEAMS / KOMANDOS
Production Standard Open
 Team Glock LTU
R. Binkevičius
E. Šalna
V. Čigrin
E. Palaima 

Team Survival
A. Bivilis
T. Griniukas
L. Cimoš 
G. Bakša

 
"BELki"
1.IGOR NADOLSKI
2.Maryna Furman
3.Andrei Luhakou
 
 

 

PSC Siauliai 1
1.Darius Sirutis
2.Aurimas Skopas
3.Mindaugas Pocius
4.Paulius Calka 
   
PSC Siauliai 2
1.Tomas Lelys
2.Audrius Gostautas 
3.Romas Cernikovas
4.Arvydas Jakaitis 
   

 

   

   
     

 

SCHEDULE / GRAFIKAS
MAIN MATCH 2017-07-02 / PAGRINDINĖS VARŽYBOS  2017-07-02
  9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00
1 sq 1 2 3 4 5 6 7 Lunch 8 9 10 11 12 13 14
2 sq 2 3 4 5 6 7 1 Lunch 9 10 11 12 13 14 8
3 sq 3 4 5 6 7 1 2 Lunch 10 11 12 13 14 8 9
4 sq 4 5 6 7 1 2 3 Lunch 11 12 13 14 8 9 10
5 sq 5 6 7 1 2 3 4 Lunch 12 13 14 8 9 10 11
6 sq 6 7 1 2 3 4 5 Lunch 13 14 8 9 10 11 12
7 sq 7 1 2 3 4 5 6 Lunch 14 8 9 10 11 12 13

 

VIEŠBUČIAI / MATCH HOTEL  
 ibis Hotel ibis Styles Vilnius

Specialios kainos ir kodai registracijos patvirtinimo laiške

Специальные цены и Promotional code в письме, которое вы получили при регистрации

Special rates and Promotional code in the letter that you received during registration

 

Log in to comment
Discuss this article in the forums (15 replies).
Go to top