IPSC LEVEL III HANDGUN MATCH 2018-07-28

lto

REGISTRATION
REGISTRACIJA


 

Team registration
by email Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.   

RESULTS
REZULTATAI

 

 

ORGANIZATORIAI IR RĖMĖJAI / ORGANIZERS & SPONSORS
LPSSF LOGO vrmvst ipscstore banner logo 001 250.png defensa    
b8_glock1.gif
arveka    survival_logo  
 

  

INFORMATION / INFORMACIJA

Date
Data

2018-07-28
REGISTRATION AT THE SHOOTING RANGE 2018-07-28 8:30AM
REGISTRACIJA ŠAUDYKLOJE 2018-07-28 8.30 VAL.

START at 9:00AM
STARTAS 9.00 VAL.

Prematch (2018-07-27) registration 09:30,( 90eu) start 10:00

Invitation
Kvietimas
docinvitation.doc
Organizers
Organizatorius

Viešojo saugumo tarnyba ir LPŠSF

Place
Vieta

Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla 
GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517)

Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety servise




Match director
Varžybų direktorius
 Vitalijus Grinčenko

Range Master
Šaudyklos teisėjas

 Linas Karosas
Stats director
Statistikos teisėjas
Vaidas Sabaliauskas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. +370 687 51200
Number od stages
Pratimų skaičius
14 stages
14  pratimų

Number of shots
Šovinių kiekis

Min. 236
Number of participants
Dalyvių skaičius
max. 250
Start fee
Registracijos mokestis
60 Eur 

Squads
Grupės

according registration data
pagal registracijos duomenis
Rools and penalties
Taisyklės, baudos

Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją
According to the last edition of the IPSC Rulebook

Safety
Saugumo sąlygos
All must wear eye and ear protection
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės.

Divisions
Divizionai

Open, Production, Standard, Classic Single Stack, Revolver (Standard) PCC  (Pistol carbin caliber-register in Revolver Division and write in comments PCC)

 

Categories
Kategorijos
Lady, Junior, Senior, Super Senior
Awards
Apdovanojimai
All divisions 1-3 places - medals and diplomas, All teams 1-3 places - diplomas LOTTERY 2 GLOCK PISTOLS
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai.LOTERIJOJE 2 PISTOLETAI GLOCK

 

TEAMS / KOMANDOS
Production Standard Open
 

 

Tl
A. 
s
L.š 

 
""
1.
2
3
 
 

 


1
2.
3.
4. 
   

1.
2. 
3.
4. 
   

 

   

   
     

 

SCHEDULE / GRAFIKAS
MAIN MATCH 2017-07-28 / PAGRINDINĖS VARŽYBOS  2018-07-28
  9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00
1 sq 1 2 3 4 5 6 7 Lunch 8 9 10 11 12 13 14
2 sq 2 3 4 5 6 7 1 Lunch 9 10 11 12 13 14 8
3 sq 3 4 5 6 7 1 2 Lunch 10 11 12 13 14 8 9
4 sq 4 5 6 7 1 2 3 Lunch 11 12 13 14 8 9 10
5 sq 5 6 7 1 2 3 4 Lunch 12 13 14 8 9 10 11
6 sq 6 7 1 2 3 4 5 Lunch 13 14 8 9 10 11 12
7 sq 7 1 2 3 4 5 6 Lunch 14 8 9 10 11 12 13

RO TEAM 

Vitalijus Grinčenko MD

Linas Karosas RM

Egidijus Barauskas RO

Juras Laurišas RO

Aliona Pahuda RO

Saulius Astrauskas RO

Romualdas Ručinskas RO +1

Matti Peippo RO

Tomi Kaponen RO

Sergei CHIZHOV RO

Dmitry Sidorkin RO

Egidijus Malinauskas RO

Rolandas Nakrošius RO +1

Svajūnas Keliuotis RO

Ruslan Bugakov RO

View All Events Register