- Details
- Category: 2018 varžybos
5.11 BALTIC CHALLENGE 2018
IPSC LEVEL III HANDGUN MATCH 2018-05-12
REGISTRACIJA REGISTRATION |
REZULTATAI RESULTS |
Competitors register deadline 09.05.2018 Team registration by email Teams register deadline 09.05.2018 |
RĖMĖJAI / SPONSORS | ||||
INFORMACIJA / INFORMATION | |
Data |
2018-05-12 |
Laikas Time |
Registracija šaudykloje 2018-05-12 , 8:00 val. FOR ORGANIZERS AND RANGE OFFICERS ONLY / TIK ORGANIZATORIAMS IR TEISĖJAMS Registration at the shooting range 2018-05-12 ,8:00 AM |
Kvietimas | |
Organizatorius Organizers |
LPŠSF ir VšĮ "Arminedas'' PSSFL and VšĮ "Arminedas" |
Vieta Place |
Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service |
Kontaktai Contacts |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 |
Varžybų direktorius Match director |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 ( Dėl sąskaitų kreiptis į Mindaugą Grigaitį tel. +370 699 73322 |
Varžybų teisėjas Range Masterr |
Linas Karosas |
Statistikos teisėjas Stats officer |
Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Pratimų skaičius Stages |
14 |
Šovinių kiekis Shots |
246 (Šaudykloje draudžiama rinkti šovinių tūteles) |
Dalyvių skaičius Main Match Competitors |
90 |
Registracijos mokestis Start fee |
60 Eur (PREMATCH 80 Eur.) |
Grupės Squads |
Pagal registracijos duomenis By registration data |
Taisyklės, baudos Penalties |
Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją |
Saugumo sąlygos Safety |
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės. All must wear safety glases and ear protection |
Divizionai Divisions |
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard) |
Kategorijos Categories |
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior |
Apdovanojimai Awards |
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai,taurės.LOTERIJA 5,11 All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas,cup.LOTTERY 5,11 |
KOMANDOS / TEAMS | ||
PRODUCTION | STANDARD | OPEN |
Alpha SRB Igor Seredenko Sergei Lebedev Juri Lebedev GLOCK TEAM LITHUANIA Večesla Čigrin Ramūnas Binkevičius Denis Ginevitch |
|
|
|
||
|
||
|
||
GRAFIKAS / SCHEDULE | |||||||||||||
MAIN MATCH 2018-05-12 | |||||||||||||
9:00 | 9:45 | 10:30 | 11:15 | 12:00 | 12:45 | 13:30 | 14:00 | 14:40 | 15:20 | 16:00 | 16:40 | 17:20 | |
1sq | 1 | 2 | 5 | 6 | 7 |
10 |
Lunch | 3 | 4 | 8 | 9 | 11 | 12 |
2sq | 2 | 5 | 6 | 7 | 10 | 1 | Lunch |
4 | 8 | 9 | 11 | 12 | 3 |
3sq | 5 | 6 | 7 | 10 | 1 | 2 | Lunch |
8 | 9 | 11 | 12 | 3 | 4 |
4sq | 6 | 7 | 10 | 1 | 2 | 5 | Lunch |
9 | 11 | 12 | 3 | 4 | 8 |
5sq | 7 | 10 | 1 | 2 | 5 | 6 | Lunch |
11 | 12 | 3 | 4 | 8 | 9 |
6sq 7sq |
10 10 |
1 10 |
2 10 |
5 10 |
6 10 |
7 10 |
Lunch |
12 | 3 | 4 | 8 | 9 | 11 |
VIETA / PLACE |
Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517) |
OFFICIALS / TEISĖJAI | ||
No. | Name | |
1. | Linas Karosas | RM |
2. | Vitalijus Grinčenko | MD |
3. | Ashot | RO |
4. | Elena Pahuda | RO |
5. | Saulius Astrauskas | RO |
6. | Dina Gancharova | RO |
7. | Yury Petrov |
RO |
8. |
Mirosla Nedvtski |
RO |
9. | Egidijus Malinauskas | RO |
10. | Rolandas Nakrošius | RO |
11. | Juras Laurišas | RO |
12. | Rolandas Vrubliauskas | RO |
13. | Andrei Šildejev | RO |
14. | Arnas Pagojus | RO |
15. | Vadim Tsvetikov | RO |
16. | Sofija Hatsatrjan | RO |
17. | RO | |
18. | RO | |
19. | RO | |
20. | RO | |
21. | ||
22. | ||
23. | ||
24. | ||
35. | ||
26. | ||
27. |