- Details
- Category: 2018 varžybos
IPSCStore 2018
IPSC LEVEL III HANDGUN MATCH 2018-07-07
REGISTRACIJA
Competitors register |
REZULTATAI |
RĖMĖJAI / SPONSORS | |||
INFORMACIJA / INFORMATION | |
Varžybų data ir laikas |
2018-07-07 Registracija 07:30, startas 9:00 Rgistration and gun check 07:30, start 9:00 |
PreMatch data ir laikas Prematch date and time |
2018-07-06 FOR ORGANIZERS AND RANGE OFFICERS ONLY / TIK ORGANIZATORIAMS IR TEISĖJAMS Registracija 9:00 val. Startas 10.00 val. registration 9:00, start 10:00 PreMatch 90eu |
Kvietimas Invitation |
Invitation_en.docx Invitation_ru.docx |
Organizatorius Organizers |
Viešojo saugumo tarnyba ir Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija |
Vieta Place |
Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service |
Varžybų direktorius Match director |
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 |
Varžybų teisėjas Range Master |
Linas Karosas,Ashot Hatsatrjan |
Statistikos teisėjas Stats officer |
Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200 |
Pratimų skaičius Stages |
14 |
Šovinių kiekis Rounds |
236 |
Dalyvių skaičius Main Match |
130 |
Registracijos mokestis Start fee |
60 Eur |
Grupės Squads |
Pagal registracijos duomenis,14 squadu,po 8 sportininkus |
Taisyklės, baudos Rools/penalties |
Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją |
Saugumo sąlygos Safety |
Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės. |
Divizionai Divisions |
Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard), PCC (Pistol carbin caliber-register in Revolver Division and write in comments PCC |
Kategorijos Categories |
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior |
Apdovanojimai Awards |
Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai. Lottery |
KOMANDOS / TEAMS | ||
PRODUCTION | STANDARD | OPEN |
PSC KOMANDA |
||
Audrius Goštautas | ||
Aurimas Skopas | ||
Paulius Čelka | ||
Mindaugas Pocius Šiauliu šauliai Romas Černikovas Judita Skopiene Eitaras Laurutis RolandasPaulauskas Baltic Shooting Center Edmundas Šalna Romualdas Ručinskas Giedrius Bakša Egidijus Palaima TEAM GLOCK LITHUANIA Ramūnas Binkevičius Viačeslav Čigrin Denis Grinevich WALTERS Andris Heibergs Edgars Maksimovs Martins Krauklis Andris Raiskums KLININGRAD SHOOTING TEAM Romansov Artiom Sumarokov Petrov |
GRAFIKAS / SCHEDULE | |||||||||||||
MAIN MATCH |
|||||||||||||
:00 | :45 | 0:30 | :15 | :00 | :45 | :30 | :00 | :40 | :20 | :00 | :40 | :20 | |
sq |
1 |
2 |
4 |
5 |
6 |
7 |
Lunch |
3 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
sq |
2 |
4 |
5 |
6 |
7 |
1 |
Lunch |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
3 |
sq |
4 |
5 |
6 |
7 |
1 |
2 |
Lunch |
9 |
10 |
11 |
12 |
3 |
8 |
sq |
5 |
6 |
7 |
1 |
2 |
4 |
Lunch |
10 |
11 |
12 |
3 |
8 |
9 |
sq |
6 |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
Lunch |
11 |
12 |
3 |
8 |
9 |
10 |
sq |
7 |
1 |
2 |
4 |
5 |
6 |
Lunch |
12 |
3 |
8 |
9 |
10 |
11 |
VIETA / PLACE |
Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517) |
RANGE OFFICERS
Vitalijus Grinčenko | MD |
Linas Karosas | RM |
Ahot Hatsatrjan | RM |
Denis Zrubin | IROA |
Aleksei Zarubin | IROA |
Aleksei Lukashin | RO |
Teele Jurtom | RO |
Dmitry Sidorkin | RO |
Egidijus Malinauskas | RO |
Saulius Astrauskas | RO |
Miroslav Niedvedski | RO |
Andrei Shildejev + 1 | IROA |
Aliona Pahuda | RO |
Viktor Suzdalcev | RO |
Romualdas Rucinskas+1 | RO |
Jonas Jachimavicius | RO |
Juras Laurišas | RO |
Rolandas Nakrošius+1 | RO |
Vadim Tsvetikov | IROA |
Eriks Kaufmanis | IROA |
Andrei Varopajiev | IROA |
Oleg Sirotkin Dzeidzjule Juliana |
RO |
Shavrin Rasa Bačenskiene Julia Kurg Gruscczynski Jacek Goslicki Rafal |
RO RO RO RO |