IPSC LEVEL III HANDGUN MATCH 2018-07-07 

ipscstore1200x600px

REGISTRACIJA 
REGISTRATION
 

 REGISTRACIJA/REGISTRATION

DALYVIAI/ATTENDEES

 

Competitors register
deadline 04.07.2018 
Team registration by email 
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 
Team register 
deadline 04.07.2018

REZULTATAI
RESULTS
 

 

 

 

 

RĖMĖJAI / SPONSORS
arminedas.gif ipscstore banner logo 001 250.png  vrmvst   

 

INFORMACIJA / INFORMATION

Varžybų data ir laikas
Main Match date and time

2018-07-07
Registracija 07:30, startas 9:00
Rgistration and gun check 07:30, start 9:00
PreMatch data ir laikas
Prematch date and time
2018-07-06 FOR ORGANIZERS AND RANGE OFFICERS ONLY / TIK ORGANIZATORIAMS IR TEISĖJAMS
Registracija 9:00 val. Startas 10.00 val.
registration 9:00, start 10:00  PreMatch 90eu
Kvietimas
Invitation
docinvitation.doc
Organizatorius
Organizers

Viešojo saugumo tarnyba ir Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija

Vieta
Place

Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla
GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517)

Kaunas district Karmelava, Pelainiai Shooting range of Public safety service

Varžybų direktorius
Match director
Vitalijus Grinčenko +370 635 82436 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Varžybų teisėjas
Range Master
Linas Karosas,Ashot Hatsatrjan
Statistikos teisėjas
Stats officer
Vaidas Sabaliauskas +370 687 51200
Pratimų skaičius
Stages
14
Šovinių kiekis
Rounds
236

Dalyvių skaičius

Main Match
Competitors

130
Registracijos mokestis
Start fee
60 Eur
Grupės
Squads

Pagal registracijos duomenis,14 squadu,po 8 sportininkus
By registration data,14 squad ,8 shooter squads

Taisyklės, baudos
Rools/penalties

Pagal paskutinę IPSC pistoletų taisyklių redakciją
According to the last edition of the IPSC Rulebook

Saugumo sąlygos
Safety

Šaudykloje dalyviams ir žiūrovams būtini apsauginiai akiniai ir ausinės.
All must wear safety glases and ear protection

Divizionai
Divisions

Open, Production, Standard, Classic Single Stack , Revolver (Standard), PCC  (Pistol carbin caliber-register in Revolver Division and write in comments

PCC

Kategorijos
Categories
Regular, Lady, Junior, Senior, Super Senior
Apdovanojimai
Awards

Visų divizionų ir kategorijų 1-3 vietos medaliai ir diplomai.
All divisions and categories 1-3 places medals and diplomas

Lottery

 

KOMANDOS / TEAMS
PRODUCTION  STANDARD OPEN

PSC KOMANDA

   
 Audrius Goštautas    
 Aurimas Skopas    
 Paulius Čelka    

 Mindaugas Pocius

Šiauliu šauliai

Romas Černikovas

Judita Skopiene

Eitaras Laurutis

RolandasPaulauskas

Baltic Shooting Center

Edmundas Šalna

Romualdas Ručinskas

Giedrius Bakša

Egidijus Palaima

TEAM GLOCK LITHUANIA

Ramūnas Binkevičius

Viačeslav Čigrin

Denis Grinevich

WALTERS

Andris Heibergs

Edgars Maksimovs

Martins Krauklis

Andris Raiskums

KLININGRAD SHOOTING TEAM

Romansov Artiom

Sumarokov

Petrov

   

 

GRAFIKAS / SCHEDULE
MAIN MATCH 
  :00 :45 0:30 :15 :00 :45 :30    :00 :40 :20 :00 :40 :20

sq

1

2

4

5

6

7

Lunch

3

8

9

10

11

12

sq

2

4

5

6

7

1

Lunch

8

9

10

11

12

3

sq

4

5

6

7

1

2

Lunch

9

10

11

12

3

8

sq

5

6

7

1

2

4

Lunch

10

11

12

3

8

9

sq

6

7

1

2

4

5

Lunch

11

12

3

8

9

10

 sq

7

1

2

4

5

6

Lunch

12

3

8

9

10

11

 

VIETA / PLACE
Kauno r. Karmėlavos apylinkė, Pelainių km. Viešojo saugumo tarnybos Kauno dalinio šaudykla 
GPS N54° 57' 44" E24° 00' 31" (54.962316,24.008517)
saudykla.jpg

 

 


RANGE OFFICERS

 Vitalijus Grinčenko  MD
 Linas Karosas  RM
Ahot Hatsatrjan   RM
Denis Zrubin   IROA
Aleksei Zarubin IROA
Aleksei Lukashin RO
Teele Jurtom RO
Dmitry Sidorkin RO
Egidijus Malinauskas RO
Saulius Astrauskas RO
Miroslav Niedvedski RO
Andrei Shildejev + 1 IROA
Aliona Pahuda RO
Viktor Suzdalcev RO
Romualdas Rucinskas+1 RO
Jonas Jachimavicius RO
Juras Laurišas RO
Rolandas Nakrošius+1 RO
Vadim Tsvetikov IROA
Eriks Kaufmanis  IROA 
Andrei Varopajiev  IROA 

Oleg Sirotkin 

 Dzeidzjule Juliana

RO 

Shavrin 

Rasa Bačenskiene

Julia Kurg  

Gruscczynski Jacek

Goslicki Rafal       

RO 

RO

RO

RO