Forumo naujienosDaugiau temų »

LPŠSF PRANEŠIMAI

• Artėjant šaunamojo ginklo leidimo sportui pratęsimui •

Gerb. sportininkai, primename, kad šiuo metu galiojančios Lietuvos Respublikos Šaunamųjų ginklų ir šaudmenų kontrolės apyvartos taisyklės įpareigoja, kreipiantis rekomendacijos dėl šaunamojo ginklo sportui ar padidintos talpos dėtuvių sportui įsigijimo, per pastaruosius 12 mėn. iki kreipimosi momento privalomai sudalyvauti minimum 2 varžybose pagal IPSC taisykles. Detalesnė informacija dėl rekomendacijų išdavimo ir reikalavimų varžyboms yra ČIA
Kviečiame būti atsakingais ir savalaikiai, nelaukiant paskutinės dienos, pasidomėti sportininkams keliamais reikalavimais !!! 

• Paremkite Federaciją 2 proc. nuo pajamų mokesčio •

Gerb. sportininkai ir visi prijaučiantys praktiniam šaudymui, kurie norėtumėte ir galėtumėte paremti mūsų sportą. Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 2% pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui. (Ši parama Jums nieko nekainuoja, nebent keletą minučių skirto laiko.)

Skaityti daugiau...

Registracija: Atvirų durų diena 2020-05-09 (Anykščiai) (2020-05-09 10:00 - 15:00)

KEISTI REGISTRACIJOS DUOMENIS - CHANGE REGISTRATION DATA


 Vieta: Zala Arms šaudymo centras (Anykščiai)
Go to top