Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ginklu juodinimas

Detaliau
2010-12-28 18:44 #16791 nuo Renius
Replied by Renius on topic Ats: Ginklu juodinimas
Taigi, Alonai, noras mano - kokybė. Pas mus Alytuje, buvuseme pramonės mieste, tikrai rasiu gamyklą ar gamyklėlę kurioje nujuodintų man ginklą ar ginklus, bet tai bus darbas be meilės ginklui (tipo duok litą, padarysiu, o paskui upss..., o informacijos - špyga tau). Pasikartosiu, manau šitos temos teisinga kulminacija - papuoštų šį forumą temoje "NAUDINGA IR ĮDOMU".

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-28 12:35 #16787 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats: Ginklu juodinimas

t.s parašė: Galvanta Vilniuj ginklų neima, bent jau aš niekaip neįsiūliau.


Detuve is manes paeme be problemu, bet va darbu kokybe tai as nusivyliau ...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-28 11:01 #16786 nuo t.s
Replied by t.s on topic Ats: Ginklu juodinimas
Kad mažiau blevyzgot bei nežaist su tepaliukais - kauniečiai gali skambint i Kauno stakles ir susitarti. Procedūra apie valanda, kainuos 20-30Lt. Jei reikia ypatingai idealiai, sena oksidacija gali visiškai nuėsdinti ir tada "išvirti". Kad būtų operatyviai, atsivežti jau pabertą ginklą.
Galvanta Vilniuj ginklų neima, bent jau aš niekaip neįsiūliau.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-28 07:33 #16783 nuo Renius
Replied by Renius on topic Ats: Ginklu juodinimas
Na tada aišku, kad tikrai vertingos informacijos apie metalo juodinimą šitame forume nėra. Pradėsiu nuo to, kad per discovery rodė laidą apie lygiavamzdžių (pompinių) šautuvų gamintoją ( tikrai neužsifiksavo gamintojo pavadinimas, bet tai masinės gamybos firma) ir atkreipiau dėmesį į vamzdžio juodinimą. Technologija iš pažiūros tikrai nėra sudėtinga ir įrankiai primityvūs (metalinė vonelė su kažkokiu tirpalu, po ja dujinis degiklis, veiksmas vyksta tiesiog lauke). Matosi, kad tas tirpalas X verda, tai pasidomėjąs, vikipedijoje ( lt.wikipedia.org/wiki/Juodinimas ) ir įvertines esamus juodinimo būdus, manau, kad ten buvo naudojamas šarminis metalo juodinimas. Nu su "Tenifer" metalo apdirbimo būdu neužsiimsim, nes ten kaip suprantu terminio metalo juodinimo būdo rūšis. Taigi, visi ką domina, paieškokim pažįstamo chemiko kuris galėtų kompetetingai įvardinti tirpalą X, liaudiškai surašyti tirpalo X cheminę sudėtį ir proceso eiliškumą.Manau tai bus labai vertingas papildymas skyreliui "NAUDINGA IR ĮDOMU".

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-28 06:54 #16782 nuo Renius
Replied by Renius on topic Ats: Ginklu juodinimas
Na Alonai ir ši nuoroda nepadeda, gal problemų turiu su interneto galimybėmis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-27 19:57 #16780 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Ats: Ginklu juodinimas
Reniau,
pradek nuo sitos vietos: www.galvanta.lt/papapdirb.htm

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz