Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

LPŠSF nario mokestis EUR

Detaliau
2015-01-06 15:27 #24901 nuo mygun2big4u
Kaip sumokėsi taip ir bus gerai. Nematau problemų.
Nori mokėti oficialiu kursu - mokėk paprastu pavedimu. Nori paprasčiau - mokėk 30 Eur.
Ne į mano gi asmeninę sąskaitą :)
Darysim visuotinį susirinkimą - priimsime naują "gražesnį" mokestį, be centų ir suapvalintą.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-01-06 13:52 #24900 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Vis dar nera oficialios informacijos(be ☺) del nario mokescio €.
Noriu jau sumoketi.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-01-05 18:01 - 2015-01-05 18:03 #24894 nuo ArvydasB
Replied by ArvydasB on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Ačiū Kostiai, už tai kad priminė, kad jau laikas susimokėti už narystę. Susimokėjau jau ;) Anksčiau geri laikai būdavo - duodi Stasį Vaidui ir užskaityta. Dabar dar ir bankui nubyra, nes taip gaunasi visiems patogiau ir greičiau.

Kiek skaičių po kablelio, man ne taip svarbu. 30, 50 ar 100EUR irgi gali būti ne taip svarbu, kai gerai žinai ką už tai gauni. Aš gal per mažai žinau apie Federacijos vizijas ir strategijas, gal būt jos yra ir yra vystomos, bet man atrodo, kad lėšos turi eiti į kažką apčiuopiamo. Mano akimis žiūrint, Lietuvoje turim problemą su III levelio varžybomis, kurios galų gale susivedė į vienintelę nugrotą valdišką vietą ir kuri vieną dieną gali imti ir dingti. O tada ką? - važinėsim šaudyt į Lenkiją ar Estiją ir už viską mokėsim tris kart brangiau?
Gal reikia išsikelti tikslus kurti Federacijos (co-owninamą, remiamą ar kitokio nuosavybės formato) šaudyklą, tam kaupiant lėšas tiek nuo (didesnio) narystės mokesčio, tiek nuo pvz. didžiausių Lithuania Open įplaukų dalies ar ir visų kitų III lev varžybų, rengiamų po LPŠSF vėliava? Galim pavystyti temą ir naujoje temoje, nei ši.
Last edit: 2015-01-05 18:03 by ArvydasB.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-01-04 12:58 #24872 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Nario metinis mokestis 100 lt, istojant reike moketi ir istojimo mokesti kuris tai pat 100lt.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-01-04 08:21 #24871 nuo saulikas
Replied by saulikas on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Jeigu pagal teisės aktus tai:
jeigu mokėtinas žyminis mokestis yra 200 litų: 200 : 3,45280= 57,924003... = 57 eurai.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-01-03 02:20 #24870 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic LPŠSF nario mokestis EUR

Alonas parašė: Tiesiog pamastymui: estų metinis narystės mokestis sudaro 100 EUR.

Tada du variantai, arba istoti pas estus, arba keisti istatus ir apvalinti suma i didesne puse.
Be istatu nera pagrindo apvalinti butent taip.
The following user(s) said Thank You: Mindaugas Tango

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz