>


Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: įranga/paslauga vamzdžio sriegimui

įranga/paslauga vamzdžio sriegimui 2019-02-12 15:10 #33090

Kas dėl centravimo, priklauso nuo tekinimo staklių griebtuvo (ar kumšteliai reguliuojami nepriklausomai) ir, žinoma, tekintojo - ar norės / už kiek norės užsiimti centravimu pagal skylę. Reikia paieškoti rimtų meistrų, kurie turi įrangą ir tiesias rankas ir išsiaiškinti jų įkainius. Aišku, 99%, kad tektų išiminėti vamzdį.
Nukrypimas priklauso nuo vamzdžio ir kompensatoriaus pagaminimo. Matęs būtent tokią bėdą - nuėmus kompensatorių nuo vieno AK ir uždėjus ant kito, pataikymas nusistūmė pusmetrį į šoną šaudant 25 metrų atstumu. Gerai apžiūrėjus paaiškėjo, kad kulka vos vos lietė kompensatorių, nors "su savais" kompensatoriais abu ginklai šaudė kaip priklauso. Taigi nebūtinai tas palietimas baigiasi "efektingai". Beje, abiejų ginklų sriegiai ir kompensatoriai buvo gamykliniai.
Neatkalbinėju bandyti pačiam - jei vamzdis gero gamintojo, greičiausiai sriegis bus padarytas tiesus ir viskas veiks gerai. Blogiausiu atveju bus sugadintas kompensatorius ir pora centimetrų vamzdžio, bet užtat įgyta vertinga patirtis :)

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

įranga/paslauga vamzdžio sriegimui 2019-02-12 12:01 #33080

Taip, centravimas yra gal būt svarbiausia reikalo dalis. Todėl komplekte yra centravimo ašys (guide), tiek diametro nufrezavimui, tiek sriegimui.
Jeigu vamzdžio kanalas nėra centriškas, nelabai gelbės ir staklės: kiek žinau, visvien vamzdį griebtuve centruoja pagal išorinį diametrą, ne pagal kanalą.
Ir gaminasi (jeigu dar neturi) tą pačią centravimo ašį.
Matyt () vamzdžio kanalo nukrypimas nuo centro galimas su tokia nedidele paklaida, kad nušauti kompensatorių nuo vamzdžio šansų nedaug.
Bendrai kalbant, nebijočiau sriegtis pats (rankiniu būdu).
Pinigai gi, paslaugos vs įrankių komplekto yra panašios eilės. O pastaruoju atveju pačiam dar lieka įrankiukai.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

įranga/paslauga vamzdžio sriegimui 2019-02-12 11:48 #33078

Ar verta siųstis tokį komplektą iš taip toli? Kad ir Stokker galima nusipirkti M15x1 sriegpjovę (~30 Eur) ir rankeną (~10 Eur), o tepalo, manau, ir taip po ranka yra.
O bet tačiau - nemanau, kad gera mintis "iš rankos" sriegti vamzdį. Dėl vamzdžio gamybos paklaidų būna, kad skylės centras nesutampa su išorinio diametro centru + dar prisidėtų rankų paklaida (centravimo ir išilginio tiesumo) ir rezultate gali kulka kabinti kompensatorių (spėju sriegis jam).
P.S. Nežinau, ar Oksalis (reikėtų ir kitur pasidomėti, nebūtinai pas ginklininkus, gal apsiimtų) sriegdamas centruoja vamzdį pagal išorę ar vidų, bet, manau, vis tiek gautųsi didesnis tikslumas nei rankiniu būdu.
P.P.S. daugumai ginklų vamzdžio išėmimas ir įdėjimas yra paprasta ir neskausminga procedūra. Aišku, po to reikia patikrinti prišaudymą.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

įranga/paslauga vamzdžio sriegimui 2019-02-12 10:13 #33067

Sveiki,
Gal kas nors esate apsirūpinę įrankiais užsriegti vamzdžio galą? Pasakojo, kad Oksalio mesitras gali, bet su vamzdžio nuėmimu nuo ginklo, nutekinimu staklėse. Dėl nepaiškinamų priežąsčių nenoriu, kad atjunginėtų vamzdį (dar ir spec raktą prisireiks papildomai nusipirkti).
www.cncwarrior.com (brunnel dar, bet jie neturi M15x1) parduoda komplektus įrankiukų tam reikalui. Komplektas su siuntimu, manau į 150EUR išsivers.
Sakau, gal kas nors jau apsirūpino ir man užteks nusipirkti tik sriegpjovę pvz.?
Reikia M15x1 sriegio 223 kalibrui. Ne ne duslintuvui montuoti :)

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

  • Puslapis:
  • 1
Go to top