Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA:

Standart Semi-Auto ir ne tik 2020-06-27 21:47 #35826

Sveiki. Jeigu kalbate apie Rifle divizione, tai Standard, ypač varžybose ne Lietuvoje reikia turėti gerą regėjimą, tam, kad matytum taikinius kurie yra už 200-300 metrų. Šitie taikymo mechanizmai iš šaulio perspektyvos atrodys panašiaip kaip ir standartiniai, jų esmė turėti kiek galimą ilgensę taikymosi liniją, kas yra labai svarbu.
Kurį laiką šaudžiau standard, tai man asmeniškai patiko iššūkis, pvz nušauti lėkštutę esančią už 200 metrų. Teisinigiau pirmas išūkis ją pamatyti:)
Open Rifle pabandžiau, patiko todėl ir pradėjau. Optika turi savo privalumų, visiškai kiti greičiai šaudant tolimus taikinius.

Jeigu ieškosi taikymo mechanizmų tai man visai tiko Samson standartiniai, tik priekį pasikeisti kryptuką į kiek galima plonesį, kad nedengtų taikinio. Visai neblogi rezultatai gali būti su dioptriniais taikymo mechanizmais, bet šiuo atveju tai kainuos apie 500 eur ir daugiau.
Jums padėkojo šie nariai: DevilWearsPlaid

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Standart Semi-Auto ir ne tik 2020-06-26 11:19 #35824

Na, pasidalinkit savo įrangos komplektais (Ginklai, priedai, diržai) Standart kategorijai. Tuo pačiu būtų įdomi diskusija kokia priežastimi Open klasė ženkliai populiaresnė už Standart. Juk su pistoletais atvirkščiai? :). Įdomu kas lemia, jog žmonės tokie motyvuoti tiuninguotis ilguosius, o trumpuosius palieka stockiniais. Tuo pačiu gal kas esate užsimetę Nord Arms mechaninius taikiklius? (www.nordarms.com/iron-sights), nerandu nuotraukos kaip jie atrodo iš šaulio perspektyvos.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

  • Puslapis:
  • 1
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.