Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ginklu valymas

Detaliau
2014-06-08 14:38 #23913 nuo Buonaventura
Replied by Buonaventura on topic ginklu valymas
Žinau, kad yra kelios nuomonės šiuo klausimu, bet man asmeniškai labiau argumentuota atrodo teigianti jog nuoatinis spyruoklės suspaudimas ilgainiui jai kenkia.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 14:09 - 2014-06-08 18:12 #23910 nuo pyfpafz
Replied by pyfpafz on topic ginklu valymas
Aš valau-tepu ginklus po kiekvieno naudojimo ir pravalau tepalo perteklių prieš kiekvieną naudojimą, bet aišku aš nešaudau tiek kiek čia esantys sportininkai.
Visiems savo ginklams (pirtoletams, lygiavamsdžiams ir karabinams) šiuo metu naudoju čia jau anksčiau minėtą BREAK FREE CLP, teko išbandyti laaabai daug, bet šis kolkas pats geriausias.
Peiliams naudoju EEZOX Premium Knife Care, jis yra food friendly ir kas man labai patinka sutepus juo ir po kiek laiko išvalius perteklių sutepimas lieka nes padengiama plėvele ir netraukiama į peilio spyną briudas.
Kolega naudoja EEZOX Gun Care savo ginklui tai sakė taip pat labai gerai, netraukia briudo, cituoju "net smėlis nelimpa".
Pastarąjį ruošiuosi užsisakyti pats pabandymui, jei jis bus toks kaip minėjo kolega tai manau perspjaus ir CLP.
Prikepimams ir nešvarumams atmirkyti naudoju seną gerą WD40 (tik ne tepimui), variui nuimti naudoju ROBLA.
Čia kažkieno jau minėtos FORRESTER putos bent jau man nepatiko.
Last edit: 2014-06-08 18:12 by pyfpafz.
The following user(s) said Thank You: Milner

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 13:47 #23909 nuo pjezo
Replied by pjezo on topic ginklu valymas

Buonaventura parašė: Tuo pačiu perdedu ir savigynos šovinius iš vienos dėtuvės į kitą, kad spyruoklė pailsėtų.


tai, kad dar didelis klausimas, kas labiau kenkia dėtuvės spyruoklei, ar nuolatinis jos maigymas ar tai kad ji bus nuolatos suspausta (dėtuvė pilna šovinių) :lol:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 13:31 #23907 nuo Buonaventura
Replied by Buonaventura on topic ginklu valymas
dėkui už atsakymus.
Mano ginklas HK P30. Kaip minėjau, valau po kiekvieno šaudymo, bet ne iškarto, o po keletos dienų. Gaunasi 1 valymas per savaitę. Tuo pačiu perdedu ir savigynos šovinius iš vienos dėtuvės į kitą, kad spyruoklė pailsėtų. Tai tokia procedūra.
Pilnam valymui atiduočiau ginklininkui.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 12:48 - 2014-06-08 12:48 #23905 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic ginklu valymas
Dalinai priklauso koki tu ginkla turi ;) Jei Glock, tai pilnai ir dalinai ishvalyti galima ir reciau.

As savo ginklu dalini valyma darau mazdaug po 400-500 shuviu. Po kiekvieno shaudymo shiek tiek tingiu :) Ir taip gaunasi bent du valymai i menesi :) Jei daryciau reciau, pradetu neismetineti tuteles ir nepadavineti shovinio del pagrinde ekstraktoriaus uzsitershimo. Pilna valyma su pilnu viso ginklo ishardymu iki varztelio darau pries kiekviena varzybu sezona, pavasari Kovo menesi. Tuo paciu ir prainspektuoju detaliu susidevejima.
Varzybu metu , ginkla valau po kiekvienu varzybu, na prisinesha dulkiu, kartais ir smelio, suhlampa nuo lietaus ir t.t.
Jei varzybos vyksta ne viena diena, tai valau kiekviena diena po shaudymo.


Tokia mano praktika pistoletams STI, Colt, CZ SP 0-1 Shadow, ir Sig Sauer 226.
Last edit: 2014-06-08 12:48 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 12:41 - 2014-06-08 12:58 #23904 nuo Dainius
Replied by Dainius on topic ginklu valymas
Aš tai darau pilna ginklo valymą pasibaigus LPŠSF varžybų sezonui (po Kalėdų taurės). Taip dariau CZ75 SP01 Shadow ir dabar turimam SW MP9L :!:
O koks tavo ginklo modelis :?:
Last edit: 2014-06-08 12:58 by Dainius.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz