Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ginklu valymas

Detaliau
2009-10-25 20:30 #11825 nuo RoKs
Atsakė RoKs temoje Ats:ginklu valymas
glock 19 rašė:

as tai turiu toki purskala kuris pasalina vario svino parako ir kitas apnasas tiesiog ipurskiai i vamzdi po to pravalai taip valau tiek glocka tiek lygiavamzdi ir esu patenkintas/03 sio purskalo pavadinimo tik nepamenu bet jo yra ginklu parduotuvese bent jau klaipedoje



Turbut kalba eina apie "Forrest" purskala?

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2009-10-25 19:36 #11823 nuo
Atsakė temoje Ats:ginklu valymas
Visada po saudymo valau Glocka, kartais minimaliai, o kartais su pasiciupinėjimais. man patinka. O tepala naudoju BREAK FREE cpl.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-08-28 10:10 #10531 nuo sfod
Atsakė sfod temoje Ats:ginklu valymas
"geltona" Break free arba tiksliau CLP yra valiklio ir tepalo misinys, skirtas valymui, tepimui, konservavimui. Bent jau as laikaus nuomones kas skirta viskam, tas netinka niekam. Vien tepimui po visko naudoju SMX (zalias buteluks), o vien valymui - POWDER BLAST

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-08-28 10:01 #10530 nuo Sartas
Atsakė Sartas temoje Ats:ginklu valymas
Tankistas rašė:

Aš metalinio (varinio) šepetėlio nenaudoju.
Būtent tai ir bandau išsiaiškinti, ar galima poli/heksogonalinio vamzdžio priežiūrai,(ypač daug šaudant) išsiversti be to varinio šepetėlio?
Kažkaip nesinori papildomai drožti vamzdžio metalu, tegu ir minkštesniu (lašas po lašo...).Kaip ne kaip - vamzdis pati brangiausia ginklo dalis, o ir norint jį pakeisti, turbūt nemažai pavargti tektų... Geltoną Break Free alyvą aš irgi naudoju, bet tik sutepimui po valymo, nes ji gi ganėtinai klampi?... Vamzdžio apnašas bandžiau pašalint valydamas kaiščiu sudrėkintu "Robla Solo", tik nesiryžau palikt vamzdyje per naktį (kaip rašo instrukcijoje), tai ir laukto rezultato nelabai pastebėjau...

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-08-27 08:21 #10527 nuo Memel
Atsakė Memel temoje Ats:ginklu valymas
as tai turiu toki purskala kuris pasalina vario svino parako ir kitas apnasas tiesiog ipurskiai i vamzdi po to pravalai taip valau tiek glocka tiek lygiavamzdi ir esu patenkintas/03 sio purskalo pavadinimo tik nepamenu bet jo yra ginklu parduotuvese bent jau klaipedoje

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2009-08-26 21:51 #10523 nuo Tankistas
Atsakė Tankistas temoje Ats:ginklu valymas
Aš metalinio (varinio) šepetėlio nenaudoju. Vamzdį valau taip:
1. Išvalau sausai skuduru apsuktu ant AKM valiklio.
2. Po to naudodamas plastikinį šepetuka "riebiai" sutepu geltona Break Free alyva.
3. Valau visą ginklą nepilnai išardęs (pilną ardymą stangiuosi daryti kuo rečiau).
4. Kartoju 1 "operaciją" tik skuduro privinioju tiek, kad kuo sunkiau slystų vamzdžiu (valant vamzdis įkaista) ir skudurą sudrėkinu minėta alyva.
5. Darau 2 "operaciją" ir surenku ginklą.
6. Kitą dieną viską kartoju (išskyrus 3 "operaciją) tol kol skuduras po "vamzdžio mirkymo" būna švarus.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz