Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA:

Tanfoglio 2019-02-23 19:03 #33261

Aciu uz info

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Tanfoglio 2019-02-23 19:01 #33260

Turiu stock 2 , turėjau 3 , o su extreme tik padariau keletą šūvių .Man pagrindinis skirtumas tarp stock 2 ir extreme yra nuleistuko nuspaudimas . Pas stock 2 jis yra ryškai sunkesnis , turiu omenyje pirmą nuspaudimą .Resetas ilgesnis .Na jei norėsi iš stock 2 padaryti tokį pat nuspaudimą tai turėsi keisti hamerį , sierą , jo hausingą , trigger barą … Bet aš tik pasikeičiau daužiklio ir skeltuvo ( firing pin ) spyruokles ir tas pirminis sunkus nuspaudimas ženkliai sumažėjo ir nuo extreme jau nebe toks didelis skirtumas ir galima ramiai dalyvauti varžybose , nuspaudimas problemų tikrai nebesukelia . Stock 2 kriaunos yra kitokios ,taip pat kryptukas - paprastas juodas .Bet šiuos dalykus be problemų gali nusipirkti ir pasikeisti .Stock 3 yra labai panašus kaip ir stock 2 tik vamzdis plonesnis ( stock 2 – storas bull barrel ) ir spyna ir vamzdis ilgesni , tuo pačiu aišku ir svoris didesnis . Jei nori IPSC tai visi šie ginklai puikiai tinka produkcijai , nors kiek stebiu tai Stock 2 visur yra žymiai populiaresnis nei 3 . Bet jei nori IDPA , tai tinka tik stock 3 , nes ten stori bull vamzdžiai yra draužiami.o kaip su rankena stock 2 ir 3 jos vienodo ilgio? pvz db saudau G17 tai ganetinai gerai bet va G19 per trumpa rankena mano rankai.rankenos tokios pačios , jos tikrai ne mažesnės nei G17 , visiems šiems stokams tos pačios dėtuvės , 17 š .

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Tanfoglio 2019-02-23 15:14 #33258

Turiu stock 2 , turėjau 3 , o su extreme tik padariau keletą šūvių .Man pagrindinis skirtumas tarp stock 2 ir extreme yra nuleistuko nuspaudimas . Pas stock 2 jis yra ryškai sunkesnis , turiu omenyje pirmą nuspaudimą .Resetas ilgesnis .Na jei norėsi iš stock 2 padaryti tokį pat nuspaudimą tai turėsi keisti hamerį , sierą , jo hausingą , trigger barą … Bet aš tik pasikeičiau daužiklio ir skeltuvo ( firing pin ) spyruokles ir tas pirminis sunkus nuspaudimas ženkliai sumažėjo ir nuo extreme jau nebe toks didelis skirtumas ir galima ramiai dalyvauti varžybose , nuspaudimas problemų tikrai nebesukelia . Stock 2 kriaunos yra kitokios ,taip pat kryptukas - paprastas juodas .Bet šiuos dalykus be problemų gali nusipirkti ir pasikeisti .Stock 3 yra labai panašus kaip ir stock 2 tik vamzdis plonesnis ( stock 2 – storas bull barrel ) ir spyna ir vamzdis ilgesni , tuo pačiu aišku ir svoris didesnis . Jei nori IPSC tai visi šie ginklai puikiai tinka produkcijai , nors kiek stebiu tai Stock 2 visur yra žymiai populiaresnis nei 3 . Bet jei nori IDPA , tai tinka tik stock 3 , nes ten stori bull vamzdžiai yra draužiami.o kaip su rankena stock 2 ir 3 jos vienodo ilgio? pvz db saudau G17 tai ganetinai gerai bet va G19 per trumpa rankena mano rankai.

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Tanfoglio 2019-02-23 14:54 #33257

Turiu stock 2 , turėjau 3 , o su extreme tik padariau keletą šūvių .Man pagrindinis skirtumas tarp stock 2 ir extreme yra nuleistuko nuspaudimas . Pas stock 2 jis yra ryškai sunkesnis , turiu omenyje pirmą nuspaudimą .Resetas ilgesnis .Na jei norėsi iš stock 2 padaryti tokį pat nuspaudimą tai turėsi keisti hamerį , sierą , jo hausingą , trigger barą … Bet aš tik pasikeičiau daužiklio ir skeltuvo ( firing pin ) spyruokles ir tas pirminis sunkus nuspaudimas ženkliai sumažėjo ir nuo extreme jau nebe toks didelis skirtumas ir galima ramiai dalyvauti varžybose , nuspaudimas problemų tikrai nebesukelia . Stock 2 kriaunos yra kitokios ,taip pat kryptukas - paprastas juodas .Bet šiuos dalykus be problemų gali nusipirkti ir pasikeisti .Stock 3 yra labai panašus kaip ir stock 2 tik vamzdis plonesnis ( stock 2 – storas bull barrel ) ir spyna ir vamzdis ilgesni , tuo pačiu aišku ir svoris didesnis . Jei nori IPSC tai visi šie ginklai puikiai tinka produkcijai , nors kiek stebiu tai Stock 2 visur yra žymiai populiaresnis nei 3 . Bet jei nori IDPA , tai tinka tik stock 3 , nes ten stori bull vamzdžiai yra draužiami.
Jums padėkojo šie nariai: Algiox

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Tanfoglio 2019-02-23 12:49 #33256

Sveiki
Gal Tanfoglio turetojei ar zinovai pasisakytu :)
kokie esminiai skirtumai yra tarp Tanfoglio extreme stock 2 ir stock 3 ? :idea:

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

  • Puslapis:
  • 1
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.