Select your language

   |   +370 633 42242

Tanfoglio

More
23 Feb 2019 19:03 #33261 by Algiox
Replied by Algiox on topic Tanfoglio
Aciu uz info

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Feb 2019 19:01 #33260 by DuVienas
Replied by DuVienas on topic Tanfoglio

Algiox wrote:

DuVienas wrote: Turiu stock 2 , turėjau 3 , o su extreme tik padariau keletą šūvių .Man pagrindinis skirtumas tarp stock 2 ir extreme yra nuleistuko nuspaudimas . Pas stock 2 jis yra ryškai sunkesnis , turiu omenyje pirmą nuspaudimą .Resetas ilgesnis .Na jei norėsi iš stock 2 padaryti tokį pat nuspaudimą tai turėsi keisti hamerį , sierą , jo hausingą , trigger barą … Bet aš tik pasikeičiau daužiklio ir skeltuvo ( firing pin ) spyruokles ir tas pirminis sunkus nuspaudimas ženkliai sumažėjo ir nuo extreme jau nebe toks didelis skirtumas ir galima ramiai dalyvauti varžybose , nuspaudimas problemų tikrai nebesukelia . Stock 2 kriaunos yra kitokios ,taip pat kryptukas - paprastas juodas .Bet šiuos dalykus be problemų gali nusipirkti ir pasikeisti .Stock 3 yra labai panašus kaip ir stock 2 tik vamzdis plonesnis ( stock 2 – storas bull barrel ) ir spyna ir vamzdis ilgesni , tuo pačiu aišku ir svoris didesnis . Jei nori IPSC tai visi šie ginklai puikiai tinka produkcijai , nors kiek stebiu tai Stock 2 visur yra žymiai populiaresnis nei 3 . Bet jei nori IDPA , tai tinka tik stock 3 , nes ten stori bull vamzdžiai yra draužiami.



o kaip su rankena stock 2 ir 3 jos vienodo ilgio? pvz db saudau G17 tai ganetinai gerai bet va G19 per trumpa rankena mano rankai.



rankenos tokios pačios , jos tikrai ne mažesnės nei G17 , visiems šiems stokams tos pačios dėtuvės , 17 š .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Feb 2019 15:14 #33258 by Algiox
Replied by Algiox on topic Tanfoglio

DuVienas wrote: Turiu stock 2 , turėjau 3 , o su extreme tik padariau keletą šūvių .Man pagrindinis skirtumas tarp stock 2 ir extreme yra nuleistuko nuspaudimas . Pas stock 2 jis yra ryškai sunkesnis , turiu omenyje pirmą nuspaudimą .Resetas ilgesnis .Na jei norėsi iš stock 2 padaryti tokį pat nuspaudimą tai turėsi keisti hamerį , sierą , jo hausingą , trigger barą … Bet aš tik pasikeičiau daužiklio ir skeltuvo ( firing pin ) spyruokles ir tas pirminis sunkus nuspaudimas ženkliai sumažėjo ir nuo extreme jau nebe toks didelis skirtumas ir galima ramiai dalyvauti varžybose , nuspaudimas problemų tikrai nebesukelia . Stock 2 kriaunos yra kitokios ,taip pat kryptukas - paprastas juodas .Bet šiuos dalykus be problemų gali nusipirkti ir pasikeisti .Stock 3 yra labai panašus kaip ir stock 2 tik vamzdis plonesnis ( stock 2 – storas bull barrel ) ir spyna ir vamzdis ilgesni , tuo pačiu aišku ir svoris didesnis . Jei nori IPSC tai visi šie ginklai puikiai tinka produkcijai , nors kiek stebiu tai Stock 2 visur yra žymiai populiaresnis nei 3 . Bet jei nori IDPA , tai tinka tik stock 3 , nes ten stori bull vamzdžiai yra draužiami.



o kaip su rankena stock 2 ir 3 jos vienodo ilgio? pvz db saudau G17 tai ganetinai gerai bet va G19 per trumpa rankena mano rankai.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Feb 2019 14:54 #33257 by DuVienas
Replied by DuVienas on topic Tanfoglio
Turiu stock 2 , turėjau 3 , o su extreme tik padariau keletą šūvių .Man pagrindinis skirtumas tarp stock 2 ir extreme yra nuleistuko nuspaudimas . Pas stock 2 jis yra ryškai sunkesnis , turiu omenyje pirmą nuspaudimą .Resetas ilgesnis .Na jei norėsi iš stock 2 padaryti tokį pat nuspaudimą tai turėsi keisti hamerį , sierą , jo hausingą , trigger barą … Bet aš tik pasikeičiau daužiklio ir skeltuvo ( firing pin ) spyruokles ir tas pirminis sunkus nuspaudimas ženkliai sumažėjo ir nuo extreme jau nebe toks didelis skirtumas ir galima ramiai dalyvauti varžybose , nuspaudimas problemų tikrai nebesukelia . Stock 2 kriaunos yra kitokios ,taip pat kryptukas - paprastas juodas .Bet šiuos dalykus be problemų gali nusipirkti ir pasikeisti .Stock 3 yra labai panašus kaip ir stock 2 tik vamzdis plonesnis ( stock 2 – storas bull barrel ) ir spyna ir vamzdis ilgesni , tuo pačiu aišku ir svoris didesnis . Jei nori IPSC tai visi šie ginklai puikiai tinka produkcijai , nors kiek stebiu tai Stock 2 visur yra žymiai populiaresnis nei 3 . Bet jei nori IDPA , tai tinka tik stock 3 , nes ten stori bull vamzdžiai yra draužiami.
The following user(s) said Thank You: Algiox

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
23 Feb 2019 12:49 #33256 by Algiox
Tanfoglio was created by Algiox
Sveiki
Gal Tanfoglio turetojei ar zinovai pasisakytu :)
kokie esminiai skirtumai yra tarp Tanfoglio extreme stock 2 ir stock 3 ? :idea:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz