Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА:

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 19:57 #10779

Harry Potter rašė:

ramas123 rašė:

+1

Na jei cia forumo senbuviu nuomone, tai as matomai buvau neteisus pradedamas sia tema ir cia viskas tvarkoje /012

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 18:52 #10775

ramas123 rašė:

+1

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 13:54 #10767

Kad prasidejo rašymai "Ne i tema" tai naturali pasekme ilgo forumo gyvavimo. Juk per toki laika visos temos susijusios su musu veikla gvildentos pergvildentos. Visi klausimai atsakyti, išdiskutuoti ir perdiskutuoti.
Todel ir dominuoja pagrinde "floodas",kuris retsikiais perzengia ir padorumo ribas.... /05
Labai varžyti forumo manau neverta, tik patikrinti retsykiais reiketu kaip zmones bendrauja....
Man net kartais smagu paskaityti kaip reiškiasi visko "žinovai", ginčijasi "ekspertai" ir iš kur ima kantrybes diskutuoti su jais, forumo senbuviai. /01 /023
IN GUN WE TRUST....

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 11:26 #10765

Teisingai. Tik paaiskinsiu - nenoriu samdyti valytojo, siekiu ismokyti nesiukslinti :)
Trynimas efektyvi priemone, bet krastutine.

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 11:13 #10764

Pritariu ARUI jei visiskai nuvaziuota i lankas ar tema keiciama i kita tai istrinti tokia zinute ir viska bus vel savo vezese...

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 11:03 #10762

Вложения:

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 10:47 #10761

Na, ne pačiam taikiau, aš aplamai... Jeigu žmogus mano, kad jis žino viską, tai forumas tam ir yra, kad kažkas jį pastatytų į vietą arba suteiktų vertingą informaciją, jei tik jis pasiruošęs ją priimti. O buletproof visada rašo objektyviai, čia nieko neprikiši.......
Aš tik norėjau pasakyti, kad ribojimas niekada nepadeda, o jei kas parašo kokią nesąmonę, tai tiesiog reikia ištrinti.
Taip kad šiuo klausimu aš visiškai palaikau Poterį........

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 01:31 #10760

Gerbiamas Arai, jusu kandumas cia nevietoje. Ar nebandete pasidometi kodel kaip jus minejote "cia niekas nieko neraso" o jei ir raso - tai kas? Beje, nebuvau savanoris i moderatoriaus pareigas, jei jau tai jums uzkliuvo ir su mielu noru patikeciau sias pareigas jums - galetumete buti ORAKULU

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 01:17 #10757

Tai kad čia iš viso niekas nieko nerašo... Aišku, suprantu norą būti Orakulu, tačiau šiais laikais taip viskas keičiasi,kad net kvailiausios idėjos kartais pavirsta atradimais, o tariami orakulai virsta lochais.....
Nesistenkim riboti to, kas dar iš tikrųjų neprasidėjo ....

Ats:TVARKA FORUMO TEMOSE 06 сен 2009 00:21 #10756

Noreciau supratimo ir is seniu ir naujoku. Galim buti kategoriski, as net noreciau, kad taip butu. O sia tema kuriau tam, kad pataupyti zmoniu nervus :) Supratimas - geriau nei represijos :D

• Страница:
  • 1
  • 2
  • Не допустимо: создать новую тему.
  • Не допустимо: ответить.
  • Не допустимо: редактировать ваше сообщение.