Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI

Detaliau
2010-10-29 22:21 - 2010-10-29 22:22 #16348 nuo DefJam
mygun2big4u wrote:

Tyliausias ginklas Lietuvoje kuriuos teko bandyti .308 kalibro sautuvas, kurio visas vamzdis duslintuvas, su subsonic soviniu sauna tokiu garsu kaip kad suplotum garsiai rankom. MP5SD garsiai dirba spyna ir suvis garsesnis

Jomajo, tai yra aišku kiekvienam bent truputį nusimanančiam apie ginklus. Kur Bolt-action, kur Semi-auto.
Last edit: 2010-10-29 22:22 by DefJam.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-10-29 21:39 - 2010-10-29 21:41 #16347 nuo DefJam
Galiu tuo pačiu atsakyt. Jei jau jie (duslintuvai) neturi jokios įtakos tai ko jų nelegalizavus??? Gal man rekreaciniam šaudymui norisi duslintuvo. Kas čia blogo dabar? Ar Jūsų, kaip pacifisto, nuomone legalizavus duslintuvus visi lietuvos legalių ginklų savininkai automatiškai pataptų nusikaltėliais dėl to?
Aš asmeniškai norėčiau turėt duslintuvą vien tik laikymui. Nesu aš koks killeris ir tokiu nesiruošiu būt, tiesiog norisi turėt tokį daiktą seife ir retkarčiais jį išbandyt šaudykloje. Nematau prasmės jų nelegalizuot. Juolab, kad juos reikės taip pat registruot kaip ir visus kitus ginklus.
Last edit: 2010-10-29 21:41 by DefJam.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-10-29 20:33 - 2010-10-29 20:37 #16346 nuo DUBA
/doh
Too Def Jam
Tai jai jos neturi praktiskai jokios itakos,tai ko Jus ponuli norit,kad jas legalizuot?
Pasiskaites as apie jas pakankamai ir nesiruosiau gilintis i esme,Jums leidus.Paprasciausia patiko pavadinimas ,,dusliarka,,
Nieko asmenisko.
Visi supranta manau kas cia lankosi,kokio dydzio ,,dusliarka,, turetu pvz.buti ant to pacio pistoleto,kad ji pilnai uzdusinti.
O visa kita sauniai aprase musu gerb. mygun2big4u,
Last edit: 2010-10-29 20:37 by DUBA.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-10-29 19:31 #16345 nuo mygun2big4u
Tyliausias ginklas Lietuvoje kuriuos teko bandyti .308 kalibro sautuvas, kurio visas vamzdis duslintuvas, su subsonic soviniu sauna tokiu garsu kaip kad suplotum garsiai rankom. MP5SD garsiai dirba spyna ir suvis garsesnis, Glock su duslintuvu sauna garsiai, kazkur kai .22LR panasiai, net ir laikant spyna kad neatsidarytu. Kiti specialus duslintuviniai ginklai sauna tarp MP5SD ir mineto .308 sautuvo. Taip kaip filmuose rodo bevei begarso saudo tik rusu specialus teleskopinis sovinys kurio visos dujos lieka sovinyje.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-10-29 17:45 #16344 nuo DefJam
DUBA wrote:

Nors,kad legalizuos duslintuva,labai maza tikimybe.Ir mano nuomone,nereikalinga.

Dar vienas tikintis dieviškomis duslintuvo galiomis atsirado. /haha
Duslintuvas nepadaro šūvio begarsio kaip dauguma filmų vaizduoja. In fact, net ir su duslintuvu šaudant sukelsi didelį garsą. Duslintuvas sumažina tik apie 20-40 decibelų, ginklas vistiek garsiau šaudys nei, kad tu normaliu tonu šnekėsi.
Pirma pasiskaityk bent truputį apie duslintuvus prieš komentuodamas jų būtinumą.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-10-29 17:28 #16343 nuo DUBA
/roflmao
Dusliarkos yra legalios ir net patartinos.Juk visi suprantam,kad be dusliarkos,automobilis labai kriokia.
O va pistoletui,ugnies slopintuva,garso slopintuva (duslintuva) naudojam.Nors,kad legalizuos duslintuva,labai maza tikimybe.Ir mano nuomone,nereikalinga.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz