Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Neturiu šovinių ginklo išbandymui

Detaliau
2017-12-29 20:40 #30072 nuo DefJam

Aurisb parašė: Kriminalistai prišaudė (pasipiktinę, kad iš viso tokius ginklus įsigyt leidžia)


Kas ten jiems darosi? Gal reiktų VSD pranešti apie tokius atvejus? Dvokia 5 kolona iš tolo. For f**ks sake... reikia DŽIAUGTIS, kad tokius ginklus leidžia įsigyti, o ne piktintis!!! Kam tada kovojome dėl nepriklausomybės atstatymo jei vistiek pilna pasipiktinusiųjų prigimtinėmis žmogaus teisėmis??? Ir dar kokiose struktūrose! Košmaras... Reikia kažką daryti. Taip neturėtų būti... Tik jau ne laisvoje Lietuvoje.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-12-19 11:39 #30041 nuo Egis
Kaip Auris jums ir patarė - registruojat ginklą be atšaudymo, užsakinėjat oksalyje šaudmenis, juos gavę nešat ginklą atšaudyt ir išklausot komentarus pareigūnų :)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-12-19 09:51 #30039 nuo AudLiut
Dėkoju.

Mano problema, kad LGF tokių šovinių neturi, Oksalis veža pagal užsakymą 5-30d.d..

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-12-19 09:36 - 2017-12-19 09:37 #30038 nuo Aurisb
Pakalbėkite su licencijavimo skyriumi. Mano atveju buvo taip: įsigijau .44 Magnum iš egun'o. Reikia prišautyt - kriminalistai šovinių tokių pas save neturi. LGF'as parduot negali ir sako, kad kriminalistai privalo turėti.
Tai licencijavimo skyriuje požiūris buvo konstruktyviausias: jie sutiko užregistruoti ginklą man, tik neišdavė pažymėjimo kol nebus prišaudytas. LGF'as sistemoj matė, kad ginklas priklauso man ir pardavė šovinius. Kriminalistai prišaudė (pasipiktinę, kad iš viso tokius ginklus įsigyt leidžia) ir tada Licencijavimas išdavė ginklo pažymėjimą.
Sėkmės!
Redaguota: 2017-12-19 09:37 - Aurisb. Priežastis: gramatika

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-12-18 23:25 #30037 nuo Vokvisen
O tai gal eitų susitarti su Ginklų fondu? Gal jie gautų ten tuos 3 šovinius kaip nors ir patys nugabentų jį išbandymui...

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-12-18 19:00 #30033 nuo AudLiut
Sveiki,
nelabai į temą, bet papuoliau į tokią situaciją:
egun įsigijau colt revolverį, kalibras .45 Colt, sutariau su pardavėju kad atsiųs ir dėžutę šovinių išbandymui policijoje. Susitvarkiau leidimus ir pan., šiandien gaunu žinutę iš pardavėjo "ginklą išsiučiau, šovinių neturėjau- atsiųsk sąskaitą gražinsiu pinigus".
Kokie variantai šioje situacijoje?
Leidimo šiam kalibrui neturiu, vienintelis pardavėjas "Oksalis" šiuos šovinius gali atvežti per 5-30d.d. tačiau aš jų be leidimo negliu įsigyti, leidimo negausiu kol nepriregistruosiu ginklo, o ginklo nepriregistruosiu kol neišbandytas, o tam reik šovinių :D

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz