Select your language

   |   +370 633 42242

Laikas keistis !!!

More
17 Feb 2019 20:55 #33211 by Detomaso
Replied by Detomaso on topic Laikas keistis !!!
aciu Vaidui, realiai neisivaizduoju LPSSF be jo, jis visada liks PREZIDENTU mano akyse…..

Sveiki, esu Tomas Lauzonis, tarybos nariu tapau netiketai paciam sau, kai visuotinio susirinkimo metu kazkas mane pasiule kaip karabino atstova, kaip ir sakiau susirinkimo metu, man visa tai yra nauja ir nepazystama. Taigi siuos metus, stebejau kitus tarybos narius, kokios pagrindines problemos, kaip vyksta darbai, priestaravau ir sutikau su kitu nuomonemis, kaip savo darbus (aisku su kitu tarybos nariu pagalba) galiu ivardinti:
1.Reitingo aprasymas, kuris is handgun gavosi universalus, del to siais metais turime rifle reitinga.
2.Suorganizuotos ir sekmingai pravestos Lietuvos Sauliu Sajungos ir Kauno Sauliu Sajungos varzybos.
3.Parasytas ir isspausdintas straipsnis Sauliu Sajungos zurnale “Trimitas”.
daugiau siuometu nepamenu. Labai noriu padekoti Egidijui ir Vitalijui, su kuriais visada konsultavausi, klausiau ir visada gavau atsakymus, Juditai uz nematoma, bet labai jauciama darba ir jos atsidavima, tarybai uz jos darba.


LPSSF nariams… Sita savo posta taikau ne tik kritikams, revoliuciniu ideju, bet ir kiekvienam nariui: taryba yra 11 zmoniu, kurie turi savo darbus, seimas, laisvalaiki ir neapmokama darba taryboje. Dauguma Jusu net i visuotini susirinkima neatvykstate, 30 is 520 nariu tesugeba, federacijai tikrai reikia pagalbos, reikia Jusu iniaciatyvos - tinklapiu prieziura, remeju paieska, dizaino paslaugos, teisines paslaugos, ideju generavimas, pasiruosimai cempionatams, bendradarbiavimai su kitomis istaigomis ir dar kruva reikalu… kvieciu aktyviai dalyvauti federacijos veikloje ir net nebunant tarybos nariu, prisideti prie einamuju darbu ar savo ar kitu ideju igyvendinimo. Jei per visuotini susirinkima atsiras nariu, kurie tures ideju ir nores dirbti, matys vizijas ir kelia i prieki… valio… as tikrai uzleisiu savo vieta taryboje ir nekandidatuosiu.
The following user(s) said Thank You: JuSko

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 15:03 #33206 by Smokas
Replied by Smokas on topic Laikas keistis !!!
Sveiki,
per 2018 metus nuveikti darbai:
1. Organizavau ir pravedžiau kartu su SA kolektivų, 16 pažintinių IPSC seminarų (karabinas, pistoletas) Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-ajai rinktinei.
2. Prisidėjau prie organizavimo 2 pazintinių seminarų (atvirų durų diena) Vilniuje.
3. Sudariau galimybes LPSSF nariams, naudotis SA šaudykla lengvatinėmis sąligomis.

Varžybų organizavimą ir pravedimą neminėsiu, nes visi ir taip žinote.

Laurius V
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 13:50 #33204 by JuSko
Replied by JuSko on topic Laikas keistis !!!
Kas manęs nepažįsta aš esu Judita Skopienė šiai dienai generalinė sekretorė.

Mano darbai gal mažai matomi :) per visą laiką kiek esu tarybos nare tai:
1. puse metų administravau ipsc fb.
2. Esu atsakinga už tarybos forumą (darbų paskirstymą, balsų skaičiavimą, balsavimo organizavimą, svarbių temų kėlimą į tarybą)
3. Išrašinėju rekomendacija
4. Gaminu ir siuntinėju pažymėjimus.
5. Viena suorganizavau Šiauliuose atvirų durų dienas (taip pat prisidėjau ir dvejose atvirų durų dienose Vilniuje)
6. Organizavau visą reikiamą atributiką kalėdiniam renginiui federacijos ( kalendoriai, marškinėliai, medaliai diplomai ir kt.)
7. Atlieku kitą administracinį darbą (suvedu naujus narius, suvedus visus mokesčius, užskaitau testus, rašau protokolus ir kt.)

Na kiek taip greitai prisiminiau tai tiek :)
p.s. Kad darbas sklandžiai vyktų sulaukiau labai daug teisinės pagalvos ir Egidijaus, tai Egidijau tau didelis ačiū :)
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 12:54 #33203 by mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Laikas keistis !!!
Mano asmenine nuomone, lankstinukų ir atvirų durų dienų kompleksas yra ganėtinai pigi ir efektyvi pažintinė ir reklaminė priemonė.
Pigi sąlyginai, nes neskaičiuojame narių valandos darbo kainos.
Siūlau aklai neskaičiuoti viščiukų, kiek iš sudalyvavusių tapo nariais. Tai milžiniškas indėlis ilgalaikėje perspektyvoje, o ne momentinėje.
Gal atėjo dalyvių vaikai, draugai, bendradarbiai? Jei vertintume reklamą per TV, tada galvotume, kad visi atėjo tik per TV reklamą, nes negalėtume suskaičiuoti. Sumokėtume krūvą pinigų, o grąža gali būti nulinė.
Atvirų durų dienas reikia organizuoti ir ne vien dėl pritraukimo, bet ir tam, kad naujai įstoję nariai susipažintų su taisyklėmis ir dalyvavimo varžybose tvarka.
Tai yra dviguba nauda.
The following user(s) said Thank You: giedriusb

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 12:40 #33199 by lkarosas
Replied by lkarosas on topic Laikas keistis !!!
RD veikla:

atstovauju LPŠSF Tarptautinės praktinio šaudymo sporto Konfederacijos (IPSC) veikloje nuolat: 2018 m. susirašinėjau su IPSC vadovybę ir kitais RD, balsavau IPSC Asamblėjoje, susirašinėjau su ERC organizatoriais dėl Lietuvos šaulių dalyvavimo (po to dėl starto mokesčio gražinimo), ir t.t.;
kontroliuoju (sankcionuoju), kad visos praktinio šaudymo sporto varžybos būtų vykdomos laikantis Tarptautinės praktinio šaudymo sporto konfederacijos Konstitucijos ir varžybų organizavimo taisyklių: sankcionavau ir padėjau organizuoti visas (7) level 3 varžybas Lietuvoje, beveik visose buvau RM, padėjau organizuoti ir teisėjavau (RM, RO) daugumoje level 1 pistoletų (4-5) ir karabinų (4) varžybose;
Pravedžiau 2 pažintinius IPSC seminarus Vilniuje, parengiau seminarų medžiagą;
Išverčiau bei pataisiau paskutinę IPSC Handgun taisyklių redakciją;
Kartu su Romualdu Ručinsku (daugiau jo iniciatyva) dalyvavau kariuomenės "IPSC" varžybose Pabradėje, padėjome jiems pravesti ir teisėjauti, galbut tai paskatins LK rengti daugiau varžybų panašių į IPSC varžybas;
Kiek galėjau, dalyvavu kituose LPŠSF tarybos darbuose.

Linas
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2019 12:34 #33198 by Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Laikas keistis !!!
Vitalijau, tavo atlikta pati svarbiausia darba, as ivardinciau, kaip varzybu organizavimas! Lauriaus nepyniau, nes jis komercinis vienetas...
Dienos, lankstinukai ir kt. dalykai, t.y. pletros priemones, kurios su tam tikru zmoniu pagalba buvo igyvendintos. Darbas vadinasi darbu, ne del to, kad jis daromas, o del to, kokius rezultatus jis duoda, lyginant su tais, kokiu tiketasi. Priemoniu skaiciu dabar zinom, o ka tos priemones dave? Kiek nauju nariu ir sauliu? T.y. Metuose 365 dienos, 11 tarybos nariu, is kuriu ivardinta 7 ir 5 punktai, kurie su pasiruosimu buvo vykdomi, imu maksimuma - 1 menesi.
Varzybose vargiai susirenka apie 50-60 Lietuvos sauliu ir mano galva, tai objektyviausiai atspindi esamos tarybos darba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz