Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Laikas keistis !!!

Detaliau
2019-02-16 15:51 - 2019-02-16 15:53 #33182 nuo mygun2big4u
Niekas nepaneigs, kad Praktinio šaudymo sporte - geriausi šauliai, nes čia reikalingas taiklumo, vikrumo ir greičio priimant taktinius sprendimus derinys. 
Federacijos nariu esu 20 metų, stebėjau Federacijos gimimą, sėkmingą augimą ir auginau ją pats. Man didelė garbė būti Federacijos nariu, nešioti IPSC atributiką, o ji pas mane - visur ir visada! 

Smagu matyti, kaip smarkiai per 20 Federacijos gyvavimo metų išaugo Federacijos narių skaičius ir sportininkų meistriškumo lygis, kokios profesionalios tapo varžybos, išaugo šaudyklų skaičius. O svarbiausia - kad viskas pasiekta pačių Federacijos sportininkų pastangomis ir jėgomis.

Didelė padėka visiems, kad manimi pasitikėjote  ir išrinkote Federacijos prezidentu dar vienai kadencijai. Ne man vertinti savo atliktus darbus, indėlį ir pasiekimus, bet tikrai nesigailiu šiam darbui paaukoto laisvalaikio ir jėgų.
Pripažįstu, kad liko dar nepadarytų darbų ir neįgyvendintų tikslų.
Mano pagrindinis tikslas buvo ir aš siekiau, kad Federacija augtų, stiprėtų,  populiarėtų būtų patraukli, skaidri, lengvai pasiekiama, nepriklausoma ir įtakinga, tačiau dėl susiklosčiusių permainų ir aplinkybių mano gyvenime, aš to siekti kokybiškai nebegaliu. Reikalingos permainos, o kad jas įgyvendinti - reikia būti šalia, bet aš esu toli.  Todėl noriu atsiprašyti manimi pasitikėjusių ir į mane viltis dėjusių  Federacijos narių bei pranešti, kad artimiausio visuotinio Federacijos narių susirinkimo metu, dėl minėtų priežasčių, aš atsistatydinsiu iš Federacijos prezidento pareigų.
Pareigų perdavimas bus sklandus ir nesukels jokių netikėtumų, nes visus svarbiausius darbus neskubant perdaviau Juditai Skopienei, Egidijui Palaimai, Vitalijui Grinčenko ir kitiems nariams, o naujajam prezidentui būtinai padėsiu, kiek tik to reikės.
Federacija daug pasiekė, bet  reikia siekti naujų, dar ambicingesnių tikslų.
Žinau ir tikiu, kad bendruomenės tarpe turime puikių vadybininkų, vadovų, teisininkų, iniciatyvių ir energingų narių su naujomis ambicingomis idėjomis,  todėl raginu Federacijos narius, kelti savo kandidatūras, išsakyti savo ambicijas ir tikslus, kad Federacija išsirinktų patį geriausią Federacijos vadovą ir padarytų ženklų postūmį pirmyn !
Kviečiu siūlyti ir kitus narius, jei manotote jų potencialą ir perspektyvas.
Labai kviečiu visus narius aktyviai dalyvauti visuotiniame Federacijos  narių susirinkime ir išsirinkti labiausiai jūsų lūkesčius atitinkantį Prezidentą bei kitus valdymo organus.
Redaguota: 2019-02-16 15:53 - mygun2big4u.
The following user(s) said Thank You: JuSko

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz