Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

VIEŠAS PRAŠYMAS

Detaliau
2023-04-12 12:47 #38443 nuo JuSko
Atsakė JuSko temoje VIEŠAS PRAŠYMAS
Advokatai neleis man sumeluoti, kad tiesa labai subjektyvus dalykas iš kurios pusės pažiurėsi. Per susirinkimą man aiškiai buvo priminta, kad privalau laikytis subordinacijos, laiškas susirinkimo pirmininkui buvo išsiųstas kovo 23 ar 22 d. (Prikabinu faila) kuriame aiškiai parašiau, kad laukiu pastabų ir galimybės pasirašyti. Nei Tomo jei Jūsų tamsta prašymu nieko taisyti negaliu tai derinu su susirinkimo pirmininku, kada jis atrašė man tada aš ir pataisiau kas buvo blogai (tą pačią arba sekančią dieną). Įsivaizduokite kas būtų jeigu taisyčiau pagal kiekvieno reikalavimus… o kaltinti mane melavimu nežinant ir nesuprantant situacijos yra labai netaktiška ir daro negarbe ne man, o Jum pačiam.
Priedai:

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2023-04-12 09:42 #38442 nuo Nerijus B
Atsakė Nerijus B temoje VIEŠAS PRAŠYMAS
Ir senbuviams ir naujokams pabandysiu dar karta konstruktyviai apibendrinti situaciją:
Kad sekretorės buvo prašoma pateikti pataisytą protokolą likus porai dienų iki termino pabaigos – melas (turiu tai patvirtinančius įrodymus).
Esminis nesutarimas iškilo dėl susirinkime dalyvavusių (87) ir balsavusių (88) narių skaičiaus. Tokio protokolo joks notaras ir juo labiau RC nepriims ir nepatvirtins. Sekretorės buvo pasakyta, kad viskas padaryta gerai ir nieko nekeis. Vietoj to, kad išsiaiškinti kaip taip galėjo atsitikti, prasideda sapalionės apie spaudimą klastoti dokumentus. Kagi, pradedam patys aiškintis susidarusią situaciją, nuodugniai peržiūrime susirinkimo dokumentus ir paaiškėja, kad vienas narys turėjo įgaliojimą (beje be notaro ar RC patvirtinimo), narių registracijos žurnale nepasirašė ties įgaliotojo pavarde o jam buvo išduoti 2 balsavimo biuleteniai (vėlgi sekretorė tai neigia, nors pats susirinkime dalyvavęs narys tai patvirtino). Pasirodo viskas paprasta – susirinkime teisiškai dalyvavo ir balsavo 87 nariai ir nereikia niekam nieko klastoti, tiesiog reikia tinkamai atlikti savo pareigas.
Kadangi susirinkime buvo balsuojama dėl įstatų pakeitimo, jų užregistravimo Registrų Centre terminas yra 6 mėn., tad tikiuosi artimiausiu metu viskas bus užbaigta ir naujo dar vieno narių susirinkimo šaukti neprireiks.
p.s. jei kam nors kils klausimų ar abejonių, prašau rašykit man asmeniškai, neteršiam eterio.
The following user(s) said Thank You: linasglv

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2023-04-11 15:53 #38440 nuo Egis
Atsakė Egis temoje VIEŠAS PRAŠYMAS
Ir senbuviams ir naujokams turėtų būti suprantama, kad vienasmeniškai sekretorius keisti duomenų oficialiame dokumente, pagal "Vardenio" ar "Pavardenio" pasakymą/skambutį, juo labiau "virtualų" anoniminio vartotojo spaudimą, negali.
Turi būti protokoluotas klaidos konstatavimas ir jos ištaisymas, patvirtintas atsakingųjų parašais. Tokio dokumento pagrindu būtų galimi pataisymai, o klaidos konstatavimą patvirtinantis dokumentas turėtų būti kaip taisomo/pataisyto dokumento priedas. (kas mano žiniomis padaryta tik šiandien, nors galėjo būti visa tai padaryta prieš 2-3 savaites)
Ar toks taisymas turės įtakos rezultatams ir/ar bus priimamas notaro - parodys netolima ateitis.
Ir visa tai ne vieno asmens reikalas, visa tai yra kadenciją baigiančių ir kadenciją pradenančių Federacijos valdymo organų reikalas, kad valdymas būtų sklandžiai perduotas.

O šioje diskusijoje išvydus "naujų" tarybos narių, bei jiems prijaučiančių "šviežių vartotojų" bendravimo kultūrą, belieka palinkėti, kad ji bent truputėlį pakiltų per ateinančius 4 metus, kad nedarytumėt gėdos sau ir Federacijai.
The following user(s) said Thank You: Marius G

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2023-04-11 13:48 - 2023-04-11 13:49 #38439 nuo Lehmen
Atsakė Lehmen temoje VIEŠAS PRAŠYMAS
Vel prasideda. Jau buvo duota citata is musu istatu:

Citata iš minėto įstatymo 8 str. 7 d.: "asmenys, balsuodami susilaikę, neskaičiuojami, tai yra jie laikomi balsavimo metu nedalyvavusiais asmenimis".

Palei mane viskas labai aiskiai parasyta, ir apie jokio klaustuojamo islyginus susilaikosiu skaicius net kalbos nera. Nes, palei istata, jie ir taip neskaiciuojami. Ir tos skaicius reikia islyginti tik tai tam, kad RC priimtu protokola. Paprastas techninis uzduotis.
Redaguota: 2023-04-11 13:49 - Lehmen.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2023-04-11 13:25 #38438 nuo JuSko
Atsakė JuSko temoje VIEŠAS PRAŠYMAS
Protokolas yra pasirašytas ir išsiųstas jau prieš daugiau nei dvi savaites visi matė neatitikimą, bet suprato, tik vakar....
Antras mano darbas užrašyti kas vyko susirinkime (tą ir padariau nei pridėti nei atimti balsus) ir atsakingi pirmoje eilėje yra skaičiavimo komisija poto susirinkimo pirmininkas ir galiausiai sekretorius. Tiek Kuzminas tiek ir kiti advokatai teigia, kad mano atsakomybė (jeigu ir yra tai minimali) o ir greičiausiai nėra.
Jeigu sutikčiau pakeisti protokolo skaičius manęs laukia ilgas bilinėjimosi kelias už duomenų klastojimą.
Niekada neatsisakiau suteikti jokių dokumentų ir niekada neatsisakysiu, bet reikalauti nusižengti įstatymams neturite teisės.
Taip pat kaip ir manęs žeminti ir įžeidinėti viešai ar asmeniškai.
Vitalijui Grinčenko nusiunčiau susirinkimo protokolus ir kitus dokumentus daugiau nei prieš dvi savaites, tačiau tik vakar pirmą kart gavau kažkokį atsakymą, kad kažkas negerai, tai prašau pradėti nuo savęs.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2023-04-11 09:42 #38437 nuo Vitalka
Atsakė Vitalka temoje VIEŠAS PRAŠYMAS

Siunčiu nuorodą į protokolą kurį įkėliau (abejoju ar tą galiu daryti, jei ne prašau administratoriaus ištrtrinti): www.ipsc.lt/index.php?option=com_kunena&...d=3251&lang=lt#38424
Taip pat tikiuosi, kad Jūsų grasinimais teismais ne liks tik žodžiais ir galėsime susitikti teisme.
Jei turite kažkokių klausimų prašau juos pateikti per advokatą, mano advokatas Jums į juos atsakys.
Mano kontaktus visi turite.
Aš negaliu pasirašyti šio protokolo nes jis yra su klaidom, Judita prašau pataisyti matematines klaidas.
The following user(s) said Thank You: Glock17

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz