Select your language

   |   +370 633 42242

Nusipirkau HK P30

More
21 Oct 2010 17:49 #16212 by DuVienas
Replied by DuVienas on topic Re:Nusipirkau HK P30
Pries pirkdamas ( siandien )savo pirma nuosava ginkla ( iki to tik TA )nebuvau skaites sio forumo , bet nutiko lygiai tas pats .Kol laukiau leidimo , bandziau Glock , Waltheri , labai domino ir Siegai , skaiciau kas rasoma internete ir galu gale apsispredziau ties G19 , bet buvo mintis kad kazko dar truksta.Ir siandien kai lgf paprasiau G19 , pardavejas gal pastebejo kad siek tiek abejoju , padave H&K P30 , ir tada viskas , pirma karta ji laikiau bet is kart pagalvojau cia mano ginklas , idealu..Is kart nepirkau ,isejau is parduotuves , internete panarsiau , vien geri atsiliepimai , super ginklas , laukiu nesulaukiu kada eisiu i saudykla.Pirkau tik saudyklai , savigynai tikrai nereikia , labai tikiu kad daug padirbejes su juo pasieksiu geru rezultatu saudykloje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 May 2010 13:20 #14416 by rimasol
Replied by rimasol on topic Re:Nusipirkau HK P30
Rinkausi irgi tarp G19 ir Walther P99, o nusipirkau HK P30. Užteko paimt į ranką ir kaip sako - prilipo. Kol kas ne vienos pastabos neturiu. Kol neperskaičiau kad barška svirtelė - net nepastebėjau /rolleyes . Šaudo P30 normaliai, ir su taiklumu viskas ok.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Mar 2010 09:25 #13712 by aeon
Replied by aeon on topic Re:Nusipirkau HK P30
mano keli pazystami turejo P30 bet abu pardave kai paklausiau kame priezastis atsakymas pas abu buvo vienodas, rankoj guli puikiai bet taiklumas prastesnis negu pas CZ ar GLOCK pistoletus bet cia gal ipratimo reikalas, pats irgi bandziau si ginkla asmeniskai ispudzio nepaliko

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Mar 2010 09:07 #13711 by vytioha
Replied by vytioha on topic Re:Nusipirkau HK P30
s&w tai rankoj guli kaip nulietas, o hk tai nebandziau bet jauciu ne ka blogiau turetu rankoj guleti visdelto rankenos irgi keiciasi, bet kodel ju lgf nebeturi, yra tik skelbimuose ar vertas demesio sis www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/savigyno...lu-deklas-ant-dirzo/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
27 Mar 2010 07:03 - 27 Mar 2010 07:10 #13710 by Buonaventura
Replied by Buonaventura on topic Re:Nusipirkau HK P30
Aš irgi buvau nusižiūrėjęs SW MP, bet visi kalbinti specai apie vieningai aiškino "bet kas, tik ne SW", tai ir nepirkau. Internete irgi prieštaringos nuomonės apie SW.

Dėl visų DA ir SA, tai į juos mažiausiai dėmesio kreipčiau. Jei savyginai nešiotis, tai LT draudžiama nešiotis ginklą su šoviniu vamzdyje. Vadinasi, išsitraukęs, būtinai turėsi pertraukti spyną ir ginklas visada bus SA. Na, o varžybose, aišku, gali būti pratimas, prasidedantis nuo užtaisyto decockinto ginklo. Bet greit pripranti prie DA/SA, kaip ir prie trumpesnio/ilgesnio nuleistuko traukimo. Nesiparinčiau.
Last edit: 27 Mar 2010 07:10 by Buonaventura.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
26 Mar 2010 22:46 #13708 by giedriusb
Replied by giedriusb on topic Re:Nusipirkau HK P30
www.hk-pistol.com/gundetail/HK-P30-1.aspx

www.gunblast.com/SW_MP9.htm

Gal pades, man SW MP 9L patiko, nes rankoje labai gerai lipo o ir vamzdis 5 coliu, nedidelis privalumas, bet vis tiek kazkiek taiklumui pades :)

O palyginimas tai toks SW Double actions (DA) Kazkas panasaus i Glock, HK SA/DA(viengubo/dvigubo veikimo)

Paciupinek arba pasaudyk ir greitai pats nuspresi:)


Kazkada tarp norimu(planuojamu) isigyti pistoletu buvo SW MP 9, bet nusipirkau ne ji...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz