Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-04-01 21:29 #28610

Noriu pasidžiaugti nauju žaislu! :)
Sena svajonė išsipildė. Turbūt puiki galimybė grįžti į mėgstama sportą, bet kitokiam amplua (open!) :)
DVC brothers and sisters! :)
Priedai:

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2017-01-29 16:27 #28334

Mano pirmasis, tikiuosi kad ne paskutinis :mrgreen:
20170122_100739.jpg
IMG_20170129_161557.jpg
Priedai:

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2015-08-21 17:22 #26304

Dėkui Egi-M už sveikinimus. Iki rimto pašaudymo dar tolokai. Reikia dar prie jo priprasti, pritrinti delnus, prišaudyti, kolkas dar neturiu dėtuvių. Manau, kad AlsaPro 2015 dar bus mačas skirtas atisveikinimui su Glocku.

hagis, Švedija buvo pasirinkta todėl, kad jie vieninteliai reklamavosi, kad parduoda butent šitokį modeli, jų pirmiausia ir paklausiau ar įmanoma gauti, jie pirmieji davė teigiamą atsakymą. Paties ginklo kaina 12500,- SEK, plius krūva smulkių išlaidų, beveik šeši mėnesiai laukimo, nervai, nervai, nervai... Bet finalas džiugina.

PartySan, tai galima sakyti Stock II Limited (Australian Edition). Modelis gaminamas specialiai Australijos užsakymu, nes ten yra kažkokie įstatymų ribojimai, neleidžiantys civilinėje apyvartoje Stock II dėl pertrumpo vamzdžio. Tai lyg ir Limited Custom rėmas tik be skylių thumbrest ir optiniams taikikliams, DA mechanizmas ir nėra mag-well'o.
O kas dėl Xtreme, tai skonio reikalas. Man ginklas turi būti ginklo spalvos, o ne ... Kaip kažkada pasakė gerb. Antonis: Ginklas be visų kitų charakteristikų dar turi būti ir estetiškas (ar kažkaip panašiai). O be to kaina. Viskas kas sudėta į Xtreme atrodo kaip ir adekvatu pagal tai, kiek kainuoja Xtreme serijos dalys, išskyrus aliumines kriaunas ir Eriko dizaino dėtuvių dangtelius. Butent šios dalys neduoda nė vieno pliuso nei ginklo funkcionalumui, nei estetikai, o kainą užaugina 200,- Eur !!!! Tai 10% nuo salyginai nepigaus ginklo kainos.
Jums padėkojo šie nariai: PartySan, hagis

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2015-08-21 14:12 #26303

• Egis_M
  • Egis_M avataras
  • Away
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Žinutės: 180
  • Gauta padėkų: 19
Sveikinu - pagaliau sulaukei :) O dabar taikliu suviu -|bumt

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2015-08-21 13:42 #26302

Kuo jis skiriasi nuo Stock II (ka reiksia tas AU ?) Ir kodel toks pasirinkimas, o ne pvz.: koks nors II Xtreme ? ;)

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2015-08-21 13:25 #26301

Sveikinu... Ir noriu :woohoo: jei nepaslaptis - kodel is svedija ir kiek kainavo... Aciu

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2015-08-21 12:59 #26300

Наконец-то сбылась мечта идиота.
Pristatau: tik vakar parsivežtas iš Švedijos, šiandien jau registruotas, drįstu spėti, kad pirmas toks Lietuvoje, Tanfoglio Stock II AU 9x19
StockIIAU.jpg
Priedai:

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-08 19:49 #24663

Aplamai, apie AR15 tobulinimo galima labai ilgai sneketi. Ginklas ant tiek lankstus, kad tiuningo variantai beveik neriboti, kiekvienas ras ka jam patinka. Pas mane vienas AR15 surinktas a-la "tactical carabine", kitas sportinis. Platforma viena, bet idealogija visiskai skirtinga, del ko karabinai labai skiriasi. Ir negalima pasakyti koks geresnis, koks blogesnis, jie tesiog skirtingi.

Last edit: nuo Lehmen.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-06 21:49 #24653

tai aisku kad vortex razor geresne uz meopta bet tai skirtingo lygio optikos ir jas tarpusavi lygint tiesiog kvaila, kainos ant kiek skiriasi

Kas is musu negirdejo pasakymo "tai yra tas pats, tik tai kainuoja maziau!". Kartais tai net yra tiesa. Bet ne su siais taikikliais. Meopta tikrai geras taikiklis, bet Razor II tikrai kad dar geresnis. Tik tiek ir norejau pasakyti.

Last edit: nuo Lehmen.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-06 19:15 #24652

• aeon
  • aeon avataras
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Žinutės: 309
  • Gauta padėkų: 9
tai aisku kad vortex razor geresne uz meopta bet tai skirtingo lygio optikos ir jas tarpusavi lygint tiesiog kvaila, kainos ant kiek skiriasi