Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Mozabique Drill. Profesionaliausia scena kine!

Detaliau
2011-08-11 12:58 - 2011-08-11 14:18 #18436 nuo zydriusj
Kadangi jau teko viename forume pasakoti, tiesiog nukopinu savo komentarą apie laiko sulėtėjimą:

Man su laiko sulėtėjimu buvo kiek kitoks atvejis: nusprendėm su draugais poledine žūkle ant upės užsiimti. Viename krante buvo šaltinis, ties ta vieta upė neužšalusi (kitus - apie 20 cm storio ledas). Draugelis ties ta šaltinio properša i užmetė meškerytę, o aš sumaniau pataisyti - gylis per mažas buvo nustatytas. Tik staiga viskas "persijungė". Pajutau, tarsi iš lėto leidžiuosi žemyn, prieš akis mačiau skaitytą knygą su atverstu puslapiu ties ta vieta, kur pavaizduota, kaip gelbėtis įlūžus. Dar dabar prisimenu tuos paveikslėlius. Viskas slinko kaip sulėtiname filme. Susivokiau, kad įlūžau, rankas spontaniškai ištiesiau įpriekį, kad užsikabinčiau už ledo. Netrukus kojų pirštų galais pajutau dugną - iškart pajutau palengvėjimą. Draugai stovėjo už kelių desėtkų metrų, nustebę žiūrėjo į mane. Šaukti negalėjau - matyt buvo užimtas žadas. Aš viena ranka pamojau, bet jie net nepajudėjo, tad pirštų galais atsispyriau nuo dugno ir išsliuogiau ant ledo. Netrukus pribėgo draugai. Kadangi upė teka netoli namų, parlėkiau namo persirengti - nė nemanėm nutraukti žvejybos :O). Taigi, kadangi buvo šaltoka, buvau užsivilkęs trejas treningines kelnes - neitin storas. Namie persirengęs pastebėjau, kad prie kūno buvusios kelnės sausos - nespėjo permirkti. Taip greit viskas įvyko...

Tas įvykis buvo paauglystės laikas.

Galvojau sukurti kitą temą tokioms diskusijoms, ale labai jau sunku apsispręsti nuo ko pradėti. Čia konkretus foruma, o belvyzgoti apie žmogaus būsenas - kažkaip sudėtinga, ba reikia pradžiai šiek tiek meta-teorijos pateikti, kad būtų už ko užsikabinti... Jei sugromuluosiu, tuomet čia įdėsiu nuorodą į naują temą.
Redaguota: 2011-08-11 14:18 - zydriusj.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2011-08-10 21:08 #18429 nuo mygun2big4u
man budingas antras variantas - užmigti prieš rimtą kovą. Tai suprantu yra blogai.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2011-08-10 18:43 #18425 nuo Alonas
Gera tema uzkabinai, pirmyn !

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2011-08-10 17:27 #18424 nuo zydriusj

country parašė: O mane žavi žmogaus psichologinė pusiausvira. Va neseniai susiginčijau su kolega - jaučiu, kaip įsitempė kojos, pečių juosta, kaklas, matymo laukas visai susitraukė - jei tokiomis sąlygomis reikėtų staigiai traukti ginklą, panašu, kad papraščiausiai nugriūtum net neiššovęs. Vienu žodžiu, jei turi ginklą, treniruotės būtinos!


Labai gerai apibūdinta "uždara" būsena. Kolegas paprašysiu labai nelazdvoti dėl sekančių minčių :D. Jaunystėje teko domėtis rytietišku požiūriu į žmogaus fiziologiją. Pats esu biofizikas, tad "kitoks" požiūris buvo įdomus. Ir štai ką galiu pakomentuoti:

Jei kas domėjotės kiniečių tradicine medicina, ci-gun'u ar kiek giliau analizavote rytų kovų menus turbūt žinote, kad rytų kovotojai prieš priešininką "atsiveria" - čia turiu omenyje fiziologinę-psichinę būseną. T.y. jūs priešui turite jausti draugiškumą, jūsų kūnas tuomet lieka "lengvas" ir judrus, o jūsų smūgiai jam bus tarsi žaismingi, bet rimti. Nepainiokite žaismingumo su juoku - tai "uždara" būsena.

Pyktis, kritiškas požiūris, noras ginčytis, etc. mus "uždaro" ir mes pajusime tai, ką labai gražiai aprašė "country". T.y. mes patys save "blokuojame". Gal teko girdėti, kad mūšio metu kai kurie kareiviai užmigdavo - tai gilaus "užsidarymo" būsena. Tuo tarpu kiti kariai gali pajusti milžinišką jėgų antplūdį, laiko sulėtėjimą tikrąją to žodžio prasme, kūno lengvumą, etc. - tai gilaus "atsidarymo" požymiai.

Nenoriu pudrinti jums smegenų, bet jei "rytietiškų praktikų" tema jus domina, galiu sukurti atskirą temą ir ten papudrinti smegenis - mažu kam patiks, o gal kas ir praktikoje panaudos.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2011-02-28 07:47 #17369 nuo country
O mane žavi žmogaus psichologinė pusiausvira. Va neseniai susiginčijau su kolega - jaučiu, kaip įsitempė kojos, pečių juosta, kaklas, matymo laukas visai susitraukė - jei tokiomis sąlygomis reikėtų staigiai traukti ginklą, panašu, kad papraščiausiai nugriūtum net neiššovęs. Vienu žodžiu, jei turi ginklą, treniruotės būtinos!

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2011-02-26 18:57 #17361 nuo Rolandas
старый, но в сказки верит /haha

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz