Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ka rinktis, glock 17, hk P30 ar Walther P99?

Detaliau
2009-08-31 01:32 #10543 nuo Runner
Turejau ta pacia dilema, Masciau ka imti ar Walther P99 ar Glock 17. Jei galvotum vien apie savigyna be noro dalyvauti IPSC tai patarciau walther P99 AS modeli. Butent siam darbui jis ir sukurtas. Taip pat nedraskytu akiu ir faktas kad turesi -2 sovinius detuveje. Taciau jei noresi dalyvauti IPSC tada as asmeniskai patariu (ir pats imti ruosiuosi) glock 17.

Tai asiq mano nuomone uz kuria tikiuosi forumo senbuviai neuzpjaus. Tiesio nuejes i saudykla ir pasaudes is abieju priejau isvados kad walther saudymo prasme neturi jokio pranasumo uz glock.

Bet iskarto ir kitas nuansas kuris man taip pat pasimate pradejus ieskoti ginklo kuris tiktu tiek IPSC tiek savigynai. Tokio tiesiog nera. Galimi tik kompromisai. Arba savigynai nesiosi didoka pistoletam arba IPSC saudysi su mazu ginklu kuris turi mazai soviniu detuveje ir trumpa vamzdi. Seip vien savigynai imciau arba 19 arba dar geriau 26 glocka.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-08-30 23:51 #10541 nuo hollowpoint
ketinu isigyti savigynai 9x19 pistoleta, kol kas sportiniame saudyme nedalyvauju, nes nera tam laiko, bet isitikines, kad ateityje dalyvausiu/024 Glock 17 man idealiai tinka prie rankos ir siaip prioriteta jam linkes duoti, HK P 30 naujausiai atsirades, bet apie ji nieko nzn, P99 techniskai labai patrauklus, bet isvaizda biski... Laukciau komentaru is tu, kurie atitinkamus ginklus turi ir gali pasidalint saudymo ispudziais (Glock tai pats esu daug pleskines/06 )

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz