Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

H&K USP? Kas dar?

Detaliau
2012-06-13 20:30 #19608 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?

Harry Potter parašė: Turejau ir G17 ir USP.
. H&K niekas nesaudo IPSC, o ka tai reiskia? files-cdn.formspring.me/photos/20120127/n4f234c33a0c30.jpg


Kolega, prie visos pagarbos Jums...:)
Isivaizduoji H&K shaudo, ir visai neblogai:)Ne viena karta esu ja mates shaudant varzybose.
Frau Tuchke Lady Pasaulio Chempione. Laksto kaip shernas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-13 19:59 #19607 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Turejau ir G17 ir USP.
USP pagamintas JAV rinkai .40S&W kalibrui, del ko jo gabaritai ir tolerancijos pritaikytos .40 galingumui. Tik po to jis buvo isleistas ir 9 mm Luger. Jis storas, didelis, sunkus, drasko drabuzius siaubingai, tiuningo jam jokio nera, sunkus DA, rachitiskas detuves ismetimas, nes bunant desniarankiu patogiau keitima daryt spaudziant ismeteja desineje puseje su nuleistuka spaudianciu pirshtu. H&K niekas nesaudo IPSC, o ka tai reiskia? files-cdn.formspring.me/photos/20120127/n4f234c33a0c30.jpg
The following user(s) said Thank You: mini gee

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-13 17:31 #19606 nuo Prof. Sneipas
Kadangi mini gee nepaminėjo sporto, tai retiems pasivaržymams turėtų pakakti BlackHawke. Tik ne Serpa o Pasive retention. O nešiojimui tinka daugelis odinių dėklų skirtų GLOCK 19.
Esu skaitęs GLOCKistų atsiliepimų, kurie teigia, kad USP yra pirmas po GLOCK... Labiausiai barama vieta — HK nuleistukai. Sako gerokai prastesni nei GLOCK. Man palygint neteko.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-13 17:22 #19605 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Sunku parinkti sportini dekla, net nezinau koks jam tinka:) Daug kam ( ir man ) nepatogus detuves keitimas.
The following user(s) said Thank You: mini gee

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-13 16:55 #19604 nuo mini gee
Replied by mini gee on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Na taip, bet.. :)

Tiesiog buvo keista, kad apie jo labai mažai siūloma "čainikams", o kadangi toks esu per visą pilvą tai ir klausiu, kas su juo negerai :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-13 16:52 #19603 nuo Prof. Sneipas
Turiu USP compact. Man jis patinka. Bet jei šiandien pirkčiau, tai pasirinkimas būtų — P30. Dėl ergonomikos ir saugiklio. O mechanizmas tai praktiškai tas pats.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz