Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ginklas Production divizionui

Detaliau
2015-05-11 14:48 - 2015-05-11 15:26 #25744 nuo aeon
pats ne per seniausiai isigijau CZ-P07 likau labai nustebintas puikus ginklas, anksciau turejes ir gloka ir shadowa
P-9 manau bus dar taiklesnis tik su deklais problema nes palyginus naujas ginklas as savam pritaikiau nuo HK
Redaguota: 2015-05-11 15:26 - aeon.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-11 14:30 #25743 nuo skveris
Nuklydom... :) Geriau zvirblis saujoj,kaip sakoma...taip,kad padekit apsisprest is auksciau isvardintu modeliu...

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-11 14:20 - 2015-05-11 14:21 #25742 nuo Julius
Vytiambergui: su sąlyga, kad nukoviau paskutinį Shadow iš lgf siunčiu kur yra dar :)

4shooter.com/pistolet-cz-sp-01-shadow.html

kaina ta pati, plius prisidės importo pažymos, kelionės, atšaudymo išlaidos. Savininkas pats šaudo IPSC, teko jau pirkti iš jo, viską sutvarkė operatyviai ir padėjo visais klausimais. Varšuva arčiau negu Talinas, o jei dar pasikooperuoti su kolega Skveris tai ir kelionė nebus brangi :)
Redaguota: 2015-05-11 14:21 - Julius.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-11 13:32 #25740 nuo Antonis
Tai kad tikros egzotikos LGF ir neturi :) As kolegos paminetus ginklus pavadinau egzotika gal kiek netiksliai. Tai produkcinio diviziono egzotika naudojama IPSC varzybose :)
Su LGF darbo principais as is vis nesusigaudau, kazko priperka, na man nesuprantamais kriterijais po to pardavineja. Na jiems spresti, ju cia biznis. Bet kai as esu bandes pas juos uzsakyti net ne egzotikos, o USA laibai populiaraus modelio, man atsake kad su tuo gamintoju nebendrauja. Apie egzotika irgi, esu bandes, be shansu. Tad vel ir vel sakau , jei nori ka iskirtinio, tam yra ginklu internetiniai saitai, ir nauju ir naudotu. Beje kaip ir populiariausiu gamykliniu modeliu. Tik aisku jau reikia ziureti ar apsimoka pirkti ar apsimoka laukti kol LGF kas nors norimo atsiras.
Del mano nuorodos I Glock Team, pasvarsciau gal tutite koki nauja nenaudota Glock ar duosite kokio internetinio pardavejo kontakta.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-11 13:26 - 2015-05-11 13:32 #25739 nuo Egis
jei aiškiau parašyti - susitvarkykite ginklo importo dokumentus ir galit rinktis:
www.ipscstore.eu/en/188-czguns (CZ, Glock, SPS)
www.9mm.ee/ (granpower ir tanfoglio)

Forumo archyvas apie Tanfoglio įsigijimą Estijoje, kur žmonių galima paklausti kaip tai padaryti. Analogija galima ir kitų markių ginklų įsigijimui. Taip, kad nustokim postrigauti apie pelno/ne pelno organizacijas, o užsiimkim veikla.

www.ipsc.lt/index.php?option=com_kunena&...ng=lt&limitstart=190
Redaguota: 2015-05-11 13:32 - Egis.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2015-05-11 13:20 #25737 nuo vytiambergas
LGF problema yra ta, kad jie nera "pelno siekianti organizacija" Is to ir gaunasi, kad egzotikos yra, o ginklu kurie butu einami truksta. Na nebent yra tam tikros salygos darant uzsakymus kuriu as nzn :)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz