Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

strike one

Detaliau
2018-04-14 20:11 - 2018-04-14 20:24 #30865 nuo F4J
Replied by F4J on topic strike one
Turiu AF Strike one. Gaminamas Tanfoglio fabrike. Mano ranka nemaža pagal mano sudėjimą, nes esu 184 cm ūgio ir 117 kg. Taigi, rankenos dydis pats tas, nes galiu su viena ranka tvirtai pasiimti ginklą ir galiu su dviem rankom, įskaitant tai, kad antrai rankai lieka vietos uždėti ant rankenos (kalbant apie tasyklingą ginklo laikymą). Taip pat rankena patogi, plastmasė neslysta net ir suprakaitavus rankai kai sušlampa. Taikikliai patogūs, lengva greitai nusitaikyti, t.y. suvesti taikiklį su kryptuku į norimą taikinį ištiesiant rankeną. Lyginant glocko taikiklius ir cz 75 man asmeniškai patogiau, bet neturiu problemų taikantis ir su glocku ar cz. Nuleistukas platus todėl piršto paduškėlės uždėjimas ant nuleistuko parpastesnis, tikrai nenuspausi su paduškėlės galiuku ar vidurine piršto dalimi. Pats nuleistuko darbas lengvas, nėra prieš šovos mechanizmo suveikimo momentą tos vadinamos "sienelės", kurią pralaužiant ir suveikiant šovos mechanizmui ginklas nė krusteli, tiesiog jauti kaip viduje suveikia adatėlė. Šūvio metu atatranka tikrai pastebimai mažesnė lyginant su cz 75B ir glock 19C, apytiksliai per pus, nes šaudant tai pasijaučia ir atrodo net pačiam keista kodėl tas ginklas taip nekyla į viršų. Ginklo pagaminimo kokybė gera. Ginklo vamzdis ilgesnis už glock17, o dėtuvės talpa 17 šovinių. Išvaizda relybėje neatitinka nuotraukoje, nes realybėje jis visai kitaip żiūrisi ir galima būtų pasakyti gražesnis, atrodo savaip sexualiai, agresyviai. Beje, gamintojas yra numatęs šiam ginklui 500 šūvių su full jacket šoviniais "apkatkę," po kurios ginklas skaitomas patikimu. Na, o apie ginklo dėvėjimosi atsparumo ir priežiūros smulkmenas pasakyti asmeniškai negaliu, nes dar tik ką įsigijau, tad reikia patirties. Beabejo, šovos mechanimas skiriasi nuo glocko ar cz. Tikiuosi, kad ginklas tarnaus puikiai.
Last edit: 2018-04-14 20:24 by F4J.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-22 13:17 #25860 nuo genadai
Replied by genadai on topic strike one
aciu uz greita atsakyma, taip Dainiaus pradeta tema skaiciau, sorry nepaminejau. Maciau internete klipuka apie Strike,ji lygino su kitais pistoletais, ar tikrai ans toks jau geras. seip man kaip ir uztenka PMa, bet noras yra kazka dar pasiimt is 9-19,masciau apie Glocka arba Ziga bet pasirode Strike ir daba visai pasimeciau,saudykloj pas mus juo dar nera, kazin ar bus, tai nezinau kaip cia ka daryt.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-22 06:21 #25856 nuo Egis
Replied by Egis on topic strike one
Siek tiek diskusijos, vykusios sia tema siam ginklui pasirodzius LT.
ipsc.lt/index.php?option=com_kunena&view...lang=lt&limitstart=0

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-22 05:44 #25854 nuo genadai
Replied by genadai on topic strike one
Dar, suprantu jus cia esat sportininkai,profai, bet kur dar man gaut info paprastam megejui

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-22 05:18 #25853 nuo genadai
Replied by genadai on topic strike one
klausiu nes turiu PM, bet galvoju zengt tuoliau, masciau apie GLOCKa, bet pamaciau STRIKE ONE, tai ziauriai patiko. gal ka ne taip rasau, pirma karta apie kazka bandau paklaust, anksciau tik skaiciau jusu komentarus, apie tai kas mane domina.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-05-22 05:03 #25852 nuo genadai
strike one was created by genadai
labas, gal kas strike one pakomentuos, aciu labai

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz