Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Beretta M9A3

Detaliau
2019-04-16 07:46 #33737 nuo DO
Replied by DO on topic Beretta M9A3
O kur pirkti tą 320x compact?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-04-13 22:31 #33725 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic Beretta M9A3
Jei savyginai, tai reiktu kompaktiskumo ir gero deklo. X five tam tikrai netiks, nes nelabai isivaizduoju zmogaus tampancio apie 2 kg ginkla. :)
Daug kas giria ziga 320x compact, siulyciau ziureti ji, o ir ivairiu deklu jam bus per akis pasirinkimui.
The following user(s) said Thank You: bonafide

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-04-13 22:24 #33724 nuo bonafide
Replied by bonafide on topic Beretta M9A3
Esu savigyninkas, pilno dydžio norėčiau pašaudymui šaudykloje. Norėčiau dar vieno šialia jau turimo, nes neaišku ar po liepos lgf dar liks ir kokios galimybės bus įsigyti trumpavamzdžius. Šiaip esu Sig sauer gerbėjas, o kokį X FIVE turėjote uomenyje, Sig Sauer P226 ar P320, nesJūsų pateikta lgf nuoroda neatsidaro? Savigynai įdomus gal būtų Sig Sauer P365 arba naujasis P320 X compact, kiek mazesnis už X carry, bet kada jie Lietuvoje atsiras neaišku.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-04-13 22:21 #33723 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic Beretta M9A3
Beretta ginklas praktiniame saudyme praktiskai nebuvo naudojamas. Su Beretta pacioj pradzioj saude dabartinis pasulio cempionas Ben Stoeger, o ir dabar Beretta po biski bando ateiti i IPSC saudymo sporta, nes nusamde Europos cempiona Eduardo De Cobos, kuris bandys saudyti su Beretta 92X Performance ginklu.
Seip, man asmeniskai, Beretta yra nezmoniskai brangus ir baisus estetiskai ginklas. Kazko gero apie jas niekur neradau kazkokios info, dazniausiai nusiskundimai. Nerekomeduociau.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-04-13 21:46 #33722 nuo SauliusLT
Replied by SauliusLT on topic Beretta M9A3
O kokiam tikslui renkiesi?
jeigu sportui tai geriau SIG X-FIVE lgf.lt/index.php?4199215083
Savigynai turbūt už kompaktišką GLOCK geriau nerasi :D

P.S. turejau Beretta 90-TWO, bet sportui ji nelabai tiko dėl daugelio aspektų pvz nebuvo sportiniu deklų jau nekalbant apie kažkokį "tuningą" ar reguliavimą :)
The following user(s) said Thank You: bonafide

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-04-12 21:48 #33720 nuo bonafide
Beretta M9A3 was created by bonafide
Sveiki šaudymo meistrai, gal kas turit ar esat šaudę su Beretta M9A3. Ką galit pasakyti apie šį ginklą, kaip pirmas šūvis, ar smagus nuleistukas, taikikliai, dėtuvės išėmimas, kokia atatranka, tikslumas ir pan. lyginant su kitais ginklais. Turiu Sig Sauer P320 Full Size ir Walther PPS M2, mano delnai gana dideli, pirštai ilgi. Ginklų fonde pasižiūrėjau, mano rankai smagus pasirodė, suprantu, kad geriausia reikėtų pašaudyti.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz