Select your language

   |   +370 633 42242

CZ P-10C vs Glock 19 gen5

More
20 Oct 2019 22:43 #34793 by Baconator
Replied by Baconator on topic CZ P-10C vs Glock 19 gen5
Dekoju uz atsakyma. Pabandziau abu ginklus ir visgi supratau, kad CZ man tinkamesnis. Deja ispirko jau, teks laukt naujos siuntos :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Oct 2019 11:32 #34772 by Egis
Replied by Egis on topic CZ P-10C vs Glock 19 gen5
Sveiki,

Sakoma, kad dažnu atveju naujas daiktas uždega nedidelę ugnelę širdy. Tačiau šiuo atveju - protingiausia būtų pamėginti su jūsų turimais ginklais. IPSC minimalus kalibras yra 9x19, tad abu ginklai yra tinkantys varžyboms. Ar tai full, ar compact, ar subcompact modeliai - nėra jokio skirtumo, kadangi žiūrima minimalaus kalibro. O kadangi nežinote ar užsikabinsite - tai tiesiog pameginkit su turimais ginklais ir turima ekipuote padalyvauti. 1 lygio varžybose pakaktų ir manau 3 dėtuvių, o kartais net ir 2, tad pradžioje nereiktų nieko papildymui pirkti. Varžybose pabendrautumėte, pažiūrėtumėte, pačiupinėtumėte, pasiklausinėtumėte kitų šaulių ir varžymosi ligai maloniai užsitęsus - apsipręstumėte ko jums tikrai reikia :) Tai būtų optimaliausias sprendimas jūsų atveju.
The following user(s) said Thank You: jarvydas

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Oct 2019 16:23 - 13 Oct 2019 16:24 #34771 by Baconator
Sveiki.

Saudau nuo 2013 metu, labai megejiskai. Taciau pastaruosius 3 metus visiskai tai apleidau. Dabar nusprendziau, kad vel noriu ta pradeti daryti ir noriu naujo ginklo. Turiu senuka cz 75 ir taurus 9x19. Renkuosi tarp CZ 10 P-10C ir G19. CZ labai maloniai guli rankoj, kaip islietas, labai malonus triggeris. Is G19 nedaug saudziau, bet pamenu, kad bent jau triggeris nepasirode malonus, taciau ziurejau gen 5 apzvalgas, tai sako, kad pakeite triggeri. Is esmes man glock'as nelabai limpa prie rankos, bet as jo noreciau vien del galimybes labai lengvai modifikuoti, kai tuo tarpu CZ dalys ko gero nebus taip lengvai prieinamos? Mane domina tik compactai. Ziurint i ateiti, ar galima dalyvauti su compactais varzybuose? Ka jus patartumet, ka geriau rinktis. Glock'o maciau LGF'as net neturi dabar. As ziurejau YT ne viena palyginima, bet man idomu is lietuviskos puses, kadangi kaip suprantu vieniem daugiau visokiu priedu, kitiems maziau.
Last edit: 13 Oct 2019 16:24 by Baconator.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz