Select your language

   |   +370 633 42242

New Divisions - PDO ir PCC

More
20 Nov 2020 16:53 #36387 by LGNZV
Replied by LGNZV on topic New Divisions - PDO ir PCC

ramas123 wrote:

PartySan wrote: 2. Sportininkai, turintys šį ginklą, juo galės naudotis tik iki ginklo leidimo pabaigos (mano atveju iki 2024m.);
Žydrūnas

Del idomumo.
Ka paaiskino leidimieciai, kas bus po 2024m? Kas kompensuos jo pirkima savininkui?



Nuo kada istatymu leidejams rupi zmones ir kas bus su jais ?:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Nov 2020 16:46 #36386 by ramas123
Replied by ramas123 on topic New Divisions - PDO ir PCC

PartySan wrote: 2. Sportininkai, turintys šį ginklą, juo galės naudotis tik iki ginklo leidimo pabaigos (mano atveju iki 2024m.);
Žydrūnas

Del idomumo.
Ka paaiskino leidimieciai, kas bus po 2024m? Kas kompensuos jo pirkima savininkui?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Nov 2020 15:31 #36384 by PartySan
Replied by PartySan on topic New Divisions - PDO ir PCC
Svarbi informacija dėl CZ Scorpion EVO 3 S1 !
1. Šis ginklas priskirtas A kategorijai, todėl sportininkai jo įsigyti negali (sužinojau šiandien performindamas leidimą);
2. Sportininkai, turintys šį ginklą, juo galės naudotis tik iki ginklo leidimo pabaigos (mano atveju iki 2024m.);
3. Šį ginklą įsigyt gali tik pareigūnai arba jiems prilyginami, pvz.: šauliai;
4. Rekomendaciją, su 6 išimtimis, šiam ginklui rašiau PCC diviziono aušroje, kai didelio pasirinkimo nebuvo ir nebuvau išbandęs kitų PCC div. skirtų sportinių ginklų. Šių dienų kontekste: JP, MBX. ADC, GP, SIG, ... sporte, net ir patobulinus, jis bus nekonkurencingas. Tad jei siekiat aukštų sportinių rezultatų ir nesat jaunesni ir greitesni už Marių (abu) ;) ;-) vertėtų rinktis iš aukščiau paminėtų;
5. Jei sportininkų tarpe yra, kas gali turėt šį ginklą, bei yra apsisprendęs ir yra sužavėtas kitomis šio ginklo charakteristikomis: kompaktiškumu, patikimumu, ergonomika, paprastu aptarnavimu, atsarginių dalių pasiekiamumu, tiuningo gausa, parduosiu jam šį ginklą už ypatingai gerą kainą !
p.s. daugiau apie mano turimą Scorpion sužinosite paskambinę arba parašę (tel.nr. rasite kontaktinėj informacijoj). Taip pat, greitu laiku, apie jo pardavimą paskelbsiu temoje - Parduodu.
Žydrūnas

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Nov 2020 16:37 #36361 by mindaugas kuprys
Ačiū Dainiau.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Nov 2020 11:12 #36360 by Dainius

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Nov 2020 20:14 #36359 by mindaugas kuprys
Sveiki.gal žinot,kas šiuo momentu užsiima cz scorpio prekyba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz