Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Laisvės Partijos atsakymas į mano email apie ginklus

Detaliau
2020-10-08 19:06 #36199 nuo 123
Mano tikslas nėra reklamuoti partija, o šiaip pasidalinti informacija su ginklu savininkais. Man idomu bus palyginti dabartines partijų pozicijas ir veiksmus po rinkimų. Aš noriu gauti atsakymus ir iš kitu partijų, nes Lietuvos politines partijos nelabai rašo programuose apie požiūrį į civiliečiu teises tureti ginklus sportui bei savigynai.

Man irgi idomu už kurias partijas ginklu savininkai balsuoja. Jeigu norite pasidalinti ta informacija tai galime padiskutuoti mandagiai.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-10-08 18:48 - 2020-10-08 18:57 #36198 nuo DO
Paslėpta politinė reklama labai tikslingai auditorijai...
Redaguota: 2020-10-08 18:57 - DO.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2020-10-08 16:37 - 2020-10-08 16:42 #36192 nuo 123
Jeigu kažkam idomu, parašiau į kad sužinoti ar jie palaiko civiliečiu teise tureti šaunamuosius ginklus sportui bei savigynai. Parašiau email nes Šimašius buvo 2012 metais čia parašęs forume kad palaiko ta teise ir dabar Laisvės Partijoje.

Čia buvo jų atsakymas:

Sveiki,
atsakome į Jūsų pateiktą klausimą:
Vienareikšmiškai palaikome teisę laikyti šaunamuosius ginklus sportui ir savigynai. Programoje esame numatę, kad šauliai ir kariai savanoriai namuose galėtų laikyti automatinius šaunamuosius ginklus, skirtus šaulio arba kario savanorio tarnybai. Taip pat nepritarsime tokioms piliečius nuginkluoti planavusioms Seimo iniciatyvoms, kurias tada vetavo prezidentė: www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2...rieinamuma-10610396/ . Tame įstatyme buvo ir daugiau klaidingų nuostatų riboti ginklų prieinamumą - pvz., didelės talpos dėtuvių (daugiau kaip 10 šovinių ilgiesiems ginklams arba daugiau kaip 20 šovinių trumpiesiems ginklams) civilinės apyvartos ribojimas. Beje, R. Šimašius yra kritikavęs ir Europos Parlamento sprendimus griežtinti ginklų kontrolę ( www.facebook.com/remigijus.simasius/posts/980436382092696 ), kurie vėliau turėjo būti perkelti į Lietuvos įstatymus minėtame teisės akte. Apskritai palaikome šveicarišką modelį, kai valstybė pasitiki savo žmonėmis ir neįtarinėja, bet mato juos, kaip pagrindinį ramstį užtikrinant valstybės gynybą.

Geros dienos,
Laisvės partijos administracija

Redaguota: 2020-10-08 16:42 - 123. Priežastis: screenshot buvo blogos kokybes

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz