>

Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: .357 magnum šoviniai

.357 magnum šoviniai 2019-01-17 13:11 #32949

Aurisb parašė: Manau taip pat sėkmingai tiks ir .38 Special (niekad neprišaudydavau magnumais). Būtų keista jei kriminalistai šitų neturėtų, bet kas juos žino.

Alternatyva yra kreiptis į licencijavimo skyrių, nupasakojus situaciją tartis kad užregistruotų ginklą bet neišduotų leidimo kol kas, tada važiuot į LGF, jie matys registraciją ir parduos šovinius. Tada pas kriminalistus, ir vėl į licencijavimą. Čia mano scenarijus buvo su 44 Mag kalibru.

Na, jei ką - PM.

Dėkingas už patarimą. .38 spc tiko. Nebūčiau pagalvojęs.
ex Voldemort

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

.357 magnum šoviniai 2019-01-11 11:57 #32943

Manau taip pat sėkmingai tiks ir .38 Special (niekad neprišaudydavau magnumais). Būtų keista jei kriminalistai šitų neturėtų, bet kas juos žino.

Alternatyva yra kreiptis į licencijavimo skyrių, nupasakojus situaciją tartis kad užregistruotų ginklą bet neišduotų leidimo kol kas, tada važiuot į LGF, jie matys registraciją ir parduos šovinius. Tada pas kriminalistus, ir vėl į licencijavimą. Čia mano scenarijus buvo su 44 Mag kalibru.

Na, jei ką - PM.

.357 magnum šoviniai 2019-01-11 08:39 #32942

• Alex4
  • Alex4 avataras
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder
  • Žinutės: 54
  • Reputacija: 3
  • Gauta padėkų: 6
Prieš kokius 3 metus pats Kriminalistinių tyrimų centras (tiksliau ekspertas) ir paskolino panašiu atveju.

.357 magnum šoviniai 2019-01-11 08:25 #32941

Nupirksiu arba pasiskolinsiu 6 .357 magnum šovinius importuoto ginklo išbandymui.
Vilnius
864030631
ex Voldemort

• Puslapis:
  • 1
Go to top