Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
Gerb. sportininkai ir visi prijaučiantys praktiniam šaudymui, kurie norėtumėte ir galėtumėte paremti mūsų sportą.Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 1,2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui. (Ši parama Jums nieko nekainuoja, nebent keletą minučių skirto laiko.)
Esame dėkingi už paramą, kurią Jus suteikėte praėjusiais metais. Jūsų pagalbos dėka Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija organizavo pažintines atvirų durų dienas, padedama geriausiems federacijos sportininkams vykstant į  Europos ir Pasaulio čempionatus.Jums nutarus 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) savo pajamų mokesčio skirti Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijai, tai galite padaryti kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d.Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos paramos gavėjo kodas: 124480690
  • Puslapis:
  • 1
  • 2

TEMA:

Rollsizer,2 skirtingi projektai.Tuteliu kalibravimas 2021-03-16 20:27 #37031

Melinas parduotas. Liko vienas

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Rollsizer, projektas, 2vnt.Tuteliu kalibravimas 2021-02-02 12:52 #36849

Stakles skirtos, issiputusios tuteles apspaudimui, reloudinimui, soviniu pertaisymui.

Last edit: nuo darius.s.

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-11-27 07:26 #36420

Kam idomu, galiu placiau papasakoti telefonu.

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-10-16 22:07 #36233

Up

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-09-22 13:25 #36110

Super daiktas :) . Mano ,savos gamybos ir pigesnis , dariau sau , pabandymui ,galiu ir parduoti , ieskau geriausio varianto , kuris mao manymu , pasitvirtins ir bus geriausias po testavimo , veikia visi zinoma , man reikia nasaus , tylaus . :)

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-07-27 00:43 #35928

Taip, apspaudzia ta dali kuri sizing matrica nepasieka, rezultate gaunasi idealaus geometrijos soviniai net ir is blogiu tuteliu. Aplamai, nuo tuteliu kokybes priklauso, ar reikalingas daiktas ar ne. Jeigu tik savo tuteles naudoti, tai galima apsieiti be jo. As perku tuteles, pakankamai daznai pasitaiko kurie uzstringa. Tai nusprendziau kad nervai daugiau kainuoja, nei sis daiktas :D

Del modelio ir kainos, pas mane toks:
www.doublealpha.biz/rollsizer-complete-dc-drive-machine
Jums padėkojo šie nariai: darius.s

Last edit: nuo Lehmen.

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-07-27 00:07 #35927

Tai apatine pati svarbiausia, buna kad nelenda i vamzdi. O kaip atrodo tavo rolsizeris ir kiek jis kainuoja?

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-07-24 10:02 #35916

Kokio diametro tutele islenda po apspaudimo?

9.80-9.85. Ir, tarpkitko, mano ne visa tutele apspaudzia, o tik apatine dali.

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-07-24 09:10 #35915

Kokio diametro tutele islenda po apspaudimo?

Rollsizer, projektas.Tuteliu kalibravimas 2020-07-23 11:59 #35914

Rollsizer geras daiktas. Kai pradejau naudoti (ne Dariaus, mano is DAA), uzmirsau kad gali buti kad sovinis uzstringa lizde. Palei geometrija, po rollsizer sovinukai gaunasi kaip gamykliniai, chamber checkeri praeina visi.

• Puslapis:
  • 1
  • 2