Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Production optics divizijonas

Detaliau
2019-03-11 17:50 #33423 nuo ramas123

PartySan parašė: Ramai, šuoliuok, o ne žingsniuok - bent jau sutaupysi ! Padrąsinimui - parengiau tau spec pasiūlymą (perskaityk mano skelbimą - parduodu STI DVC Open) ;-)

Aciu Zydrunai uz pasiulyma! STI DVC Open puikus ginklas, o tavo spec. pasiulymas fantastiskas, bet, deja, dar mano galimybes siai dienai netempia ant Open diviziono. :(

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2019-03-11 14:54 #33422 nuo PartySan
Ramai, šuoliuok, o ne žingsniuok - bent jau sutaupysi ! Padrąsinimui - parengiau tau spec pasiūlymą (perskaityk mano skelbimą - parduodu STI DVC Open) ;-)
The following user(s) said Thank You: ramas123

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2019-03-06 17:54 #33392 nuo ramas123

Algiox parašė: Tikrai idomu ar divisionas liks ir ar verta investuoti :)

Ar divizionas liks, sunku pasakyti, bet amerikoj igauna dideli populiaruma, o ir i simetini extryma prisiregistrave 50 dalyviu.
Del investiciju, tai cia jau kiekvieno reikalas, bet visi kolimatoriai turetu kazkiek atpigti Europoje turbut. Nes dabar aukstos kokybes kolimatorius Leupold deltapro usa kainuoja 350-400 usd, kai Europoj minimum maciau 700 eur.
Is kitos puses, mano nuomone, uzdetas kolimatorius labai gerai darbui su tusciu ginklu, didina pernesimu greiti, o saudykloj saudant labai gerai matosi tasko judejimo amplitudes. Velgi, kadangi jau prastas matomumas, tai su metaliniais taikikliais saudant matau gerai kryptukus, bet nematau aiskaus tasko taikinyje, tenka saudyti i taikinio centra, jei uzsidedi akinius su dioptrijom, tai matomumas keiciasi taip, kad nebegali fokusuotis ant kryptuku. O saudant su kolimatorium tos problemos nebera.
Nu ir dar vienas dalykas, man asmeniskai, tai dar vienas zingsnis link Open. :cheer:

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2019-03-05 06:04 #33375 nuo Algiox

ramas123 parašė: Na, susirinks ar nesusirinks tai cia kitas klausimas.
Bet mane domina su tais divizijonais kaip bus. Pagal taisykles jie turetu buti.
Neslepkim, po keliu metu visi susitiksime tame Production Open (POD) divizijone. :)


Tikrai idomu ar divisionas liks ir ar verta investuoti :)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2019-02-25 23:04 - 2019-02-25 23:05 #33277 nuo ramas123
Na, susirinks ar nesusirinks tai cia kitas klausimas.
Bet mane domina su tais divizijonais kaip bus. Pagal taisykles jie turetu buti.
Neslepkim, po keliu metu visi susitiksime tame Production Open (POD) divizijone. :)
Redaguota: 2019-02-25 23:05 - ramas123.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2019-02-25 22:56 #33276 nuo MKaz
Del reitingo, tai turbut bus reitinguojama, bet kuriuo atveju? Ar klystu? Nes jei PDO 10 nesusirinks, tai nieko nenustebins. Pagal musu siu metu reitingus nei Open'as, nei STD nesusirenka (po 8 saulius). Ir 2017 buvo tas pats.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz