Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

KAUNAS OPEN 2014

Detaliau
2014-05-11 13:24 #23694 nuo Glockman
The following user(s) said Thank You: Zloij

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-05-09 12:13 #23688 nuo mygun2big4u

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-05-06 19:17 #23664 nuo Zloij
Replied by Zloij on topic KAUNAS OPEN 2014
Sveikinimai Renatui vienas savaigtgalis du Prezidentiniai medaliai -|bumt

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-05-06 10:47 - 2014-05-06 14:53 #23662 nuo PartySan
Replied by PartySan on topic KAUNAS OPEN 2014
Kaip "naujas vartotojas balsuojantis savo pinigais" sakau dideli dekui Vitalijui ir visai organizatoriu, teisieju, padejeju (tiems istvermingiems jaunuoliams ir jaunuolem) komandai ! WELL DONE ! :mrgreen:
Kaip sake Vitalijus, visi pratimai po pietu jau yra bausme, todel skustis #3 iskart "po sriubos" (1 sq) ne nemanau, ypac kai tai atiekant pirma karta pavyksta geriausiai (11 rez.).
Tai mano pirmos III lygio varzybos ir galiu isreiksti tik geras emocijas po ju, savo ir dalyvavusiu ukrainieciu (viso vieno) vardu. Vietove super, pratimai irgi, be to parinkti (mano galva) tinkamai ir nereikalaujantys didelio fizinio pasirengimo, todel tinkantys visiems. Dienai pasibaigus jokio uzsiknisimo nebuvo ;-)
Su nekantrumu laukiu sekancios galimybes paislaidauti ir iki susitikimo 5.11
;-)
Pagarbiai,
Z.S.
Last edit: 2014-05-06 14:53 by PartySan. Priežastis: gr klaida

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-05-06 07:20 - 2014-05-06 07:21 #23661 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic KAUNAS OPEN 2014
Visumoje del varzybu :
Saudziau Premache, squadas buvo pakankamai didelis, bet viskas vyko labai sklandziai.
Del 4 Stage:
Jis buvo vienas is tu pratimu kai tikrinama shaulio anatominiai-gimnastiniai sugebejimai :)Buna dar tokiu, kur labai maza "deze" ir zema saudymo padetis, ten tai is vis shakes, as ten paprasciausiai netelpu. :) O cia, konkreciai man tiek neuzsivercia sprandas kad galeciau atsigules prisitaikes saudyti is tokio zemo lango. Na aisku saudziau vartydamasis nuo shono ant shono kaip zaltys keptuveje :D Pakelus nors 20 cm lango auksti butu islikusi visa pratimo ideja, bet nebutu tikrinami shaulio anatominiai parametrai :) Ir butu atsiradusi ir taktine galimybe bandyti shaudyti kita padetimi.
Nebuvo leidziama pasitiesti kilimelio:
As ne nebandziau per pasiruosima pratimui gultis, nenorejau kishti pistoleto spynos i smeli, tiesiog ziurejau i drasesniu shauliu pasiruosima :)
Na dabar aisku ishklausysiu keleta patarimu ka as turiu daryti ir kur eiti :woohoo:
O bendrai tai didelis ACIU Vitalkai uz varzybas, uz entziazma, matome kiek jis ju suorganizuoja, kiek daug pradejo susirinkti shauliu.
Last edit: 2014-05-06 07:21 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-05-06 00:40 #23660 nuo Zloij
Replied by Zloij on topic KAUNAS OPEN 2014

ramas123 parašė: Keletas mano pastebejimu:
1. palaikau organizatorius del to, kad 3 pratime nebuo leista naudoti nei paklodziu nei senu taikiniu, kad "neissitepti". Sis sprendimas galbut kainavo mano komandos nariui pirma Prezidentini medali, bet ta salyga buvo nuosekliai islaikyta is prematcho, ir is tikruju galbut padare siokia tokia itaka galutiniam rezultatui.
2. Mes sauliai, is tikruju esame klientai ir balsuojame savo uzdirbtais litais. Tuos savo litus isleidziame arba ne kazkuriose varzybose, viskas labai paprasta.
3. Tikrai neturiu kazkokiu dideliu nusiskundimu del varzybu eigos ir ilgo laukimo kazkur, na, nebent 1 pratime, kas buvo ir prognozuojama.
4. Taip pat noriu palaikyti ir siu ir ateinanciu varzybu organizatoriu Vitalka, kuris siais metais padarys 50% LT regiono Level III varzybu praktiskai vienas, o tai, patikekit, nusipelno labai dideles pagarbos, bent jau is mano puses.
Linkiu visiems gero sezono!

Palaikau simtu procentu . Kostia padaryk nors vienas level 1 varzybas ir suprasi .Didelis aciu Vitalikui

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz