Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

BALTIC OPEN 2016

Detaliau
2016-05-17 00:29 #27442 nuo Glockman
The following user(s) said Thank You: ArvydasB

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-05-16 14:03 #27436 nuo Vaidas
Replied by Vaidas on topic BALTIC OPEN 2016
aš buvau labai nustebęs, kai pažiūrėjau rezultatus ir pamačiau keistoką Vitalkos užimtą vietą. Kai perskaičiau jo istoriją, viską supratau. Nenusimink, bus dar varžybų :)
Sveikinimai nugalėtojams ir prizininkams -|bumt

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-05-15 14:33 #27433 nuo ArvydasB
Replied by ArvydasB on topic BALTIC OPEN 2016
Ačiū organizatoriams už nenuobodžias varžybas.
Vitalkos nuraminimui pasakykysiu, kad ir šeštadienį 14tą neapsieita be netikėtimų. ;) Naujo vamzdžio balistika turėjo savo niuansų ant tolimų taikinių
:unsure:

Žemiau keli geriausi epizodai iš IPSC Baltic Open 2016. P.S. Blackhawk kelnės puikiai atsilaikė prieš lietų ir purvą!
Ačiū remėjui, parduotuvei Survival!

youtu.be/BHW6eF0cYeI

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-05-15 13:25 - 2016-05-15 14:07 #27432 nuo Vitalka
Replied by Vitalka on topic BALTIC OPEN 2016
Noriu ir aš papasakot apie šiū varžybų patirtį.Musu squoadas pradėjo prematcha nuo septinto pratimo kuris pagal laiką ir pataikymus buvo man gan neblogas.Savo ginklu dalinausi su kitu šauliu,aštuntam pratime jau turėjau viena strigimą,kai dabar suprantu dėl blogo pasirinkto tepalo,nes šaudant dviese ginklas budavo visada karštas ko pasekoja tepalo tepimo savybės dingo.Vatep va.Nu nieko galvoju dar yra daug pratimų per kuriuos galiu gerai atšaudyt :) Atėjom į dvyliktą,vo čia cirkai ir prasidėjo :pinch: po pirmų šuvių nulužo reguliuojamo kryptuko reguliavimo važtas dėl šios priežasties visi tolimi taikiniai sušaudyti su misais.Ateinam į pirma steidža.Galvoju šitame turiu sukurt stebūklą kad kompensuot taškų trūkumą.Pasiskolinu ginklą.Ginklo savininkas duodamas su žodžiais tik nesulaužyk! Atsakymas:ne ne tuka. -|bumt Taimerio signalas pradedu šaudyt. Ir lygiai vidurį pratimo lužo nuleistuko gražinama spiruoklė :woohoo: Buvo man labai linksma,šaudžiau juokdamasis :) Antrame pratime su švytuoklėm pataikiau į naušutą,trečiam keli papildomi šuviai.Paimu ginklą nueinu i saugos zoną žiūriu gi dar fibra lūžus :? Baigeme varžybas KETURIESE su vienu ginklu :woohoo: Vienu žodžiu kaip tu žmogau gali netikėt prietarais,primatčas vyko penktadienį tryliktą dieną.Reziumuojant naudosiu tik gera ir tam orui tinkamą tepalą ir jai turėsiu pasirinkimą ginklu nesidalinsiu :evil: o į varžybas reik imt du ginklus.
Visos šitos mano nesekmės niekaip nesumenkina nugalėtojų pasiekimų,nuoširdžiai juos visus sveikinu!!! Šaunuoliai!!! Dekoju teisėjam,helperiam, ir visiem kas prisidėjo prie varžybų organizavimo,taippat visiems dalyviams kurie nepabugo lietaus ir liko pagerbti nugalėtojų!!! Respects!!!
Last edit: 2016-05-15 14:07 by Vitalka.
The following user(s) said Thank You: PartySan

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-05-14 23:48 #27431 nuo dstrans
Replied by dstrans on topic BALTIC OPEN 2016
Спасибо за отличный матч и великолепную компанию! :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-05-14 23:03 #27430 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic BALTIC OPEN 2016
Grazu !!!
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz