Select your language

   |   +370 633 42242

Babromiškės Steel chalenge 2021-05-08

More
09 May 2021 13:59 #37283 by ssgpro
Ačiū už Jūsų nuomonę. Mes, kaip organizatoriai, stengiamės pateikti šauliams įdomių varžybų, kurios tobulintų tiek ir įgūdžius, tiek ir suteiktų galimybę varžytis ne tokiose populiariose mūsų regione divizionuose, taip pat varžytis su kitų šaudymo sporto šakų atstovais.
Šiais metais organizuosime visokių įdomių varžybų - sekite naujienas ;-)
The following user(s) said Thank You: Watermark

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 May 2021 00:35 - 09 May 2021 02:05 #37282 by Lehmen
Aciu uz varzybos, noriu pasidalinti savo nuomone. Aplamai, Steel Challenge mano nuomone yra smarkiai pas mus nedavertintos varzybas. Jie labai daug kuo gali pasakyti siauliu apie tai, kaip jis saudo. Mano pavyzdis. As saudau Opene, mirstantis divizionas Lietuvoj (bet man tai nesvarbu, man pats linksmiausis aplamai divizionas, PCC manau kad menkas pakaitalas (nors PCC ginkla jau nupirkau)). Opene svarbi tinkami ginklui saudmenys, as kol parinkinejau, daug etatu praejau. Gavosi taip, kad per si Steel Chalenge turejau kaskiek soviniu su PF 157, ir kaskiek su PF 165. Kada kitur saudziau, ipatingo skirtumo nepastebedavau, bet per Steel Challenge, jis tapo labai, labai akyvaizdus :D Mano nuomone, Steel Challenge puikios varzybas kad daugiau suprasti apie savo saudyma, smagu kad jie pas mus vyksta ir dar karta ACIU organizatoriams!
Last edit: 09 May 2021 02:05 by Lehmen.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Apr 2021 10:50 #37175 by giedriusb
Paskelbtos Babromiškės Steel chalenge varžybos
Registracija čia:
www.ipsc.lt/index.php?option=com_dtregis...ask=register&lang=lt

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz