>
Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane
Gerb. sportininkai ir visi prijaučiantys praktiniam šaudymui, kurie norėtumėte ir galėtumėte paremti mūsų sportą.Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 1,2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui. (Ši parama Jums nieko nekainuoja, nebent keletą minučių skirto laiko.)
Esame dėkingi už paramą, kurią Jus suteikėte praėjusiais metais. Jūsų pagalbos dėka Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacija organizavo pažintines atvirų durų dienas, padedama geriausiems federacijos sportininkams vykstant į  Europos ir Pasaulio čempionatus.Jums nutarus 1,2% (nuo 2020-01-01 galima skirti iki 1,2%) savo pajamų mokesčio skirti Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijai, tai galite padaryti kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d.Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos paramos gavėjo kodas: 124480690
  • Puslapis:
  • 1

TEMA:

Babromiškės Steel chalenge 2021-05-08 2021-05-09 13:59 #37283

Ačiū už Jūsų nuomonę. Mes, kaip organizatoriai, stengiamės pateikti šauliams įdomių varžybų, kurios tobulintų tiek ir įgūdžius, tiek ir suteiktų galimybę varžytis ne tokiose populiariose mūsų regione divizionuose, taip pat varžytis su kitų šaudymo sporto šakų atstovais.
Šiais metais organizuosime visokių įdomių varžybų - sekite naujienas ;-)
Jums padėkojo šie nariai: Lehmen, Watermark

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Babromiškės Steel chalenge 2021-05-08 2021-05-09 00:35 #37282

Aciu uz varzybos, noriu pasidalinti savo nuomone. Aplamai, Steel Challenge mano nuomone yra smarkiai pas mus nedavertintos varzybas. Jie labai daug kuo gali pasakyti siauliu apie tai, kaip jis saudo. Mano pavyzdis. As saudau Opene, mirstantis divizionas Lietuvoj (bet man tai nesvarbu, man pats linksmiausis aplamai divizionas, PCC manau kad menkas pakaitalas (nors PCC ginkla jau nupirkau)). Opene svarbi tinkami ginklui saudmenys, as kol parinkinejau, daug etatu praejau. Gavosi taip, kad per si Steel Chalenge turejau kaskiek soviniu su PF 157, ir kaskiek su PF 165. Kada kitur saudziau, ipatingo skirtumo nepastebedavau, bet per Steel Challenge, jis tapo labai, labai akyvaizdus :D Mano nuomone, Steel Challenge puikios varzybas kad daugiau suprasti apie savo saudyma, smagu kad jie pas mus vyksta ir dar karta ACIU organizatoriams!

Last edit: nuo Lehmen.

Babromiškės Steel chalenge 2021-05-08 2021-04-13 10:50 #37175

Paskelbtos Babromiškės Steel chalenge varžybos
Registracija čia:
www.ipsc.lt/index.php?option=com_dtregis...ask=register&lang=lt

• Puslapis:
  • 1
Go to top