Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Sportiniai taikikliai

Detaliau
2014-06-09 12:44 #23931 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Sportiniai taikikliai
Pas Alfa 6 Forte gali buti sunku pasikeisti. Paskutini pusmeti, du - trys kartus kreipiausi, sake vis uzimtas :angry: Paskutini syk tai is vis labai nemaloniai sukalbejo ;) Nors bendraujame kokia 15 metu.
Tad jo paslaugomis nebesinaudoju...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-09 12:07 - 2014-06-09 12:21 #23929 nuo Egis
Replied by Egis on topic Sportiniai taikikliai
viskas ok su pavartotais terminais. Tiesiog pas mane gen.3 buvo varžtas, tai net nepagalvojau, kad ten gali būt užpresuota. Tavuoju atveju teks numušinėt. Priekį uždėsi ir be staklyčių. Jos reikalingos galinei daliai uždėti/nuimti. Dėl staklyčių - gal šaudyklose reikia paklaust.

Jei Kaune - gali 6 forte pas ginklų meistrą Alfonsą (K.Baršausko g. 95, Kaunas)
8-682-8du303, pagalbos paprašyti.
Last edit: 2014-06-09 12:21 by Egis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-09 11:57 - 2014-06-09 11:58 #23928 nuo pyfpafz
Replied by pyfpafz on topic Sportiniai taikikliai

Egis parašė: Kryptukas - esantis priekyje taikymosi įtaisas, taikiklis - esantis gale. Glock gen 3 irgi išsisuka varžtelis gamyklinio kryptuko. Varžtelis matosi apvertus spyną, vidinėje jos pusėje, tiesiai po kryptuku. Jei su blogu įrankiu mėginama atsukti, dažniausiai "nusivalgo" varžto kraštai ir belieka išmušinėti.
Priekinis kryptukas nusiima išsukus varžtelį, galinis iškalamas arba su spec. staklėmis (nuotrauka prisegta) išstumiamas.


Ar aš kažkaip neteisingai pavartojau terminą kryptukas? :?
Matau bus reikalų su pakeitimu...
Gal kas padėti gali su tuom staklytėm ir tinkamais įrankais?
Man kryptukas atrodo užpresuotas, nematau jokio varžtelio.
Priedai:
Last edit: 2014-06-09 11:58 by pyfpafz.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-09 11:14 - 2014-06-09 11:24 #23927 nuo Egis
Replied by Egis on topic Sportiniai taikikliai
Kryptukas - esantis priekyje taikymosi įtaisas, taikiklis - esantis gale. Glock gen 3 irgi išsisuka varžtelis gamyklinio kryptuko. Varžtelis matosi apvertus spyną, vidinėje jos pusėje, tiesiai po kryptuku. Jei su blogu įrankiu mėginama atsukti, dažniausiai "nusivalgo" varžto kraštai ir belieka išmušinėti.
Priekinis kryptukas nusiima išsukus varžtelį, galinis iškalamas arba su spec. staklėmis (nuotrauka prisegta) išstumiamas.
Priedai:
Last edit: 2014-06-09 11:24 by Egis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-09 10:51 - 2014-06-09 10:53 #23926 nuo pyfpafz
Replied by pyfpafz on topic Sportiniai taikikliai

Egis parašė:

pyfpafz parašė: Nevažinėju aš į varžybas, kur ten man į tokius šaulius lygiuotis :)
Nu va yra warren siauresnis:
www.huntersupplysource.com/product/22246...ide-notch/#dp_images
Šituos ir užsisakiau.
Tik vistiek nesuprantu kaip priekinis tvirtinasi :/


specialiu suktuku atsisuka kryptuko varžtas spynos vidinėje dalyje ir uždėtus naująjį prisisuką su kartu nuotraukoje esančiu varžteliu. Patartina patepti varžtų fiksaciniais klijais. Perkant Dawson taikiklių komplektą - su jais būna ir kaltukas taikiklio įstatymui ir minėtas suktukas kryptuko varžto atsukimui/prisukimui. Prisegu įrankio, kuriuo sukamas tas varžtas, ir Dawsono komplekto foto.


Tai G17 gen3 priekinis kryptukas tiesiog iškalamas? Tada aišku, aš galvojau, gal yra koks civilizuotesnis variantas kaip garžiai išsimt.
Jau užsisakiau Warren komplektą, vadinasi liksiu be bonusų :(

Dėkoju visiems patarusiems. Įmesiu video kaip viskas gausis kai atkeliaus prekės.
Last edit: 2014-06-09 10:53 by pyfpafz.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-09 08:27 - 2014-06-09 08:58 #23925 nuo Egis
Replied by Egis on topic Sportiniai taikikliai

pyfpafz parašė: Nevažinėju aš į varžybas, kur ten man į tokius šaulius lygiuotis :)
Nu va yra warren siauresnis:
www.huntersupplysource.com/product/22246...ide-notch/#dp_images
Šituos ir užsisakiau.
Tik vistiek nesuprantu kaip priekinis tvirtinasi :/


specialiu suktuku atsisuka kryptuko varžtas spynos vidinėje dalyje ir uždėtus naująjį prisisuką su kartu nuotraukoje esančiu varžteliu. Patartina patepti varžtų fiksaciniais klijais. Perkant Dawson taikiklių komplektą - su jais būna ir kaltukas taikiklio įstatymui ir minėtas suktukas kryptuko varžto atsukimui/prisukimui. Prisegu įrankio, kuriuo sukamas tas varžtas, ir Dawsono komplekto foto.
Priedai:
Last edit: 2014-06-09 08:58 by Egis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz